Декілька слів про ціну перевірки на поліграфі.

Чому ціна перевірки на детекторі брехні при розслідуванні

крадіжок перевищує вартість кадрових.

  У даній статті ми хочемо відповісти на питання замовника: «Чому перевірити одну тему в спеціальному тесті коштує дорожче, ніж перевірити 6 різних питань в кадрових перевірках?». Постараємося пояснити:

   При спеціальних перевірках, люди спрямовані на тест знають, про що будуть питати. Їх хвилює тема тесту. Погодьтеся, коли підозрюють в крадіжці, відчувати себе спокійно важко навіть непричетній людині. Завдання поліграфолога полягає в тому, щоб відокремити хвилювання невинної особи від страху викриття винного. Це неможливо зробити без знання спеціальних методик і досвіду. Говорячи простими словами: спеціальні перевірки, важчі для експерта практично і психологічно. Read more Декілька слів про ціну перевірки на поліграфі.

Як обманути поліграф

Багато людей, яких чекає перевірка на поліграфі, цікавляться, як можна пройти поліграф і обманювати при цьому. Основна порада, яку ми даємо всім нашим клієнтам і тестуємим, така: «Тільки чесні відповіді допоможуть пройти перевірку на поліграфі. Якщо Вам є що приховувати – краще взагалі відмовитися». Не дивлячись на цю пораду, ми прийняли рішення полегшити життя деяким тестуємим і опублікувати в загальному доступі інструкцію про те, як обманути поліграф. Read more Як обманути поліграф