ЯК МОЖНА

ОБДУРИТИ ПОЛІГРАФ

Багато людей, яким належить пройти перевірку на поліграфі цікавляться якомога пройти поліграф і обманювати при цьому. Основна порада, яку ми даємо всім нашим клієнтам і тестується такий: «Тільки чесні відповіді допоможуть пройти перевірку за допомогою поліграфа. Якщо Вам є, що приховувати – краще взагалі відмовитися ».

Незважаючи на цю пораду ми прийняли рішення спростити життя деяких кого тестують і опублікувати в загальному доступі інструкцію про те, як обдурити поліграф. Дана інструкція написана професійними поліграфологами з багаторічним досвідом роботи. Для досягнення потрібного результату необхідно виконати всі пункти даної інструкції:


  1. Купити препарат, який пригнічує автономну нервову систему. Простими словами Вам потрібно придбати в найближчій аптеці кілька різних заспокійливих препаратів і спробувати прийняти різні дозування. Дуже уважно потрібно стежити за тим, як той чи інший препарат діє на Вас. Перед виконанням даного пункту слід проконсультуватися у лікарем. Попередження: ви приймаєте ліки на свій страх і ризик. Ніякої відповідальності за наслідки або побічні явища компанія «Политест» не несе.
  2. Пройти курси на тему, як визначити типи і призначення різних видів питань використовуваних в ході тестів на поліграфі. Простіше кажучи Вам потрібно отримати базові теоретичні знання з професії поліграфолог, так як без наявності цих знань Ви не зможете зрозуміти, що відбувається і навіщо це відбувається відповідно Ви, не будете знати як себе вести в той чи інший момент тесту. Крім того, слідуємо розуміти, що на сьогоднішній день в Україні поліграфологи використовують дві різні методики-американську і російську, які в свою чергу теж діляться на різні види. Вивчення тільки одного методики не дає уявлення про роботу інших.
  3. Знайти практикуючого поліграфолога, щоб дізнатися, як виконувати «психологічне протидія.» Ви повинні будете знайти аморального поліграфолога, який не дорожить своєю репутацією, тому що професійний експерт не надаватиме Вам такі послуги. Також Ви можете забути про використання «фізичних способів протидії» (по типу прикусити язика, підкласти кнопку і так далі), тому що всі сучасні поліграфи використовують датчики, для визначення цього типу протидії.
  4. Практичні тренування на поліграфі. Навіть якщо Ви виконаєте перші три пункти Вам не вистачить теоретичних знань для успішного обману поліграфа. Вам необхідна практика. Проведіть кілька днів з поліграфологом, практикуйте свої способи протидії, доки Ви не освоїте їх. Зверніть увагу, що при проведенні тренувань потрібно використовувати сучасний комп’ютерний поліграф з повним набором необхідних датчиків.
  5. Потрібно сподівається, що поліграфолог, якого Ви залучили до своїх консультацій і тренувань дійсно практикуючий фахівець і він використовує такі ж методики, які будуть використані на Вашому тесті. Слід розуміти, що не всі поліграфологи однаково підготовлені і працюю научнообоснованимі методами.
  6. Прийміть вибрані Вами ліки безпосередньо перед тестом. Але чи не занадто рано, тому що дія препарату може закінчиться ще до того, як Вам будуть задані перші питання безпосередньо на поліграфі.
  7. Схрестіть пальці, «поставте свічку» або потріть свій щасливий талісман. Потрібно запам’ятати, що навіть ретельне виконання всіх перерахованих вище пунтку не дає гарантії, що Вашу перевірку проводитиме поліграфолог-новачок. Досвідчений практикуючий поліграфолог завжди зможе помітити, що Ви намагаєтеся спотворити результати перевірки та негайно доповість про це замовнику тесту.
polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button