Як обманути поліграф

Багато людей, яких чекає перевірка на поліграфі, цікавляться, як можна пройти поліграф і обманювати при цьому. Основна порада, яку ми даємо всім нашим клієнтам і тестуємим, така: «Тільки чесні відповіді допоможуть пройти перевірку на поліграфі. Якщо Вам є що приховувати – краще взагалі відмовитися». Не дивлячись на цю пораду, ми прийняли рішення полегшити життя деяким тестуємим і опублікувати в загальному доступі інструкцію про те, як обманути поліграф.

Дана інструкція написана професійними поліграфологами з багаторічним досвідом роботи. Для досягнення потрібного результату необхідно виконати всі пункти даної інструкції:

1. Придбати препарат, котрий подавляє симпатичну нервову систему. Простими словами, Вам необхідно придбати в найближчій аптеці декілька різних заспокійливих препаратів і спробувати прийняти різні дозування. Слід дуже уважно слідкувати за тим, як той чи інший препарат діє на Вас. Перед виконанням даного пункту слід проконсультуватися з лікарем. Попередження: Ви приймаете ліки на свій страх і ризик. Ніякої відповідальності за наслідки чи побічні явища компанія «Політест» не несе.

2. Пройти курси на тему, як визначити типи і призначення різних видів запитань, що використовуються в ході тестів на поліграфі. Простіше кажучи, Вам потрібно отримати базові теоретичні знання по професії поліграфолог, оскільки без наявності цих знань Ви не зможете зрозуміти, що відбувається і навіщо це відбувається і Ви, відповідно, не будете знати, як себе вести в той чи інший момент тесту. Окрім того, слід розуміти, що на сьогоднішній день в Украні поліграфологи використовують два типи різних методик – американську і російську, які в свою чергу теж діляться на різні види. Вивчення тільки однієї методики не дає уявлення про роботу інших.

3. Знайти практикуючого поліграфолога, щоб дізнатись, як виконати “психологічну протидію.” Ви повинні будете знайти аморального поліграфолога, який не дорожить своєю репутацією, адже професійний експерт не буде надавати Вам такі послуги.  Також Ви можете забути про використання “фізичних способів протидії” (як прикусити язик, підкласти кнопку і так далі), оскільки всі сучасні поліграфи використовують датчики для визначення цього типу протидії.

4. Практичні тренування на поліграфі. Навіть якщо Ви виконаєте перші три пункти, Вам не вистачить теоретичних знань для успішного обману поліграфа. Вам необхідна практика. Проведіть декілька днів з поліграфологом, практикуйте свої способи протидії, доки Ви не опануєте їх. Зверніть увагу, що при проведенні тренувань потрібно використовувати сучасний комп’ютерний поліграф з повним набором необхідних датчиків.

5. Сподівайтесь на те, що знайдений Вами поліграфолог дасть Вам правильні методики і такі ж методики Ви отримаєте на тесті. Слід розуміти, що не всі поліграфологи одинаково підготовлені і працюють науковообгрунтованими методами.

6. Прийміть вибрані Вами ліки безпосередньо перед тестом. Але не занадто рано, оскільки дія препарату може закінчитися ще до того, як Вам будуть задані перші запитання безпосередньо на поліграфі.

7. «Схрестіть пальці», «поставте свічку» чи потріть свій щасливий оберіг. Слід запам’ятати, що навіть ретельне виконання всіх вищеперечислених пунктів не дає гарантії, що Вашу перевірку буде проводити поліграфолог-новачок. Досвідчений практикуючий поліграфолог завжди зможе виявити, що Ви намагаєтесь спотворити результати перевірки і неодмінно оповістить про це замовника теста.

Posted in Без категорії