В Укрзалізниці перевірили на детекторі брехні два десятка співробітників

2233238.jpg

У державній компанії Укрзалізниця пройшли перевірки більше 20 співробітників на поліграфі Рубікон, який був закуплений в минулому році. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Укрзалізниці у четвер, 22 листопада.

“Станом на 29 жовтня з застосуванням поліграфа Рубікон було проведено 23 тестування. Поліграф закуповувався з метою виконання вимог закону України Про запобігання корупції, а також планових завдань з профілактики правопорушень в галузі залізничного транспорту”, – йдеться відповідь держкомпанії на запит агентства.

При цьому в Укрзалізниці не назвали кількість співробітників, які попалися на брехні.

“Проходження перевірки на поліграфі Рубікон для працівників Укрзалізниці є добровільною процедурою, а результати перевірок – конфіденційною інформацією”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що на балансі Укрзалізниці знаходиться один поліграф. Компанія уклала договір про послуги з професійної підготовки поліграфолога за 56 тисяч гривень. А 16 листопада 2017 року філія Укрзалізниці – Центр сервісного забезпечення – уклав договір з фізособою-підприємцем про закупівлю поліграфа Рубікон модель П-01 вартістю 86 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що перевірку на поліграфі не пройшли 17% українських військових. Однак негативний результат по перевірці на детекторі брехні не є рекомендацією до звільнення. Перевірку проходили всі керівництво Міноборони, включаючи міністра Степана Полторака.

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button