ТРОХИ ПРО ЦІНУ

ПЕРЕВІРКИ НА ПОЛІГРАФІ

Чому ціна перевірки на детекторі брехні при розслідуванні крадіжок перевищує номінальну вартість кадрових.

У даній статті ми хочемо відповісти на питання замовника: «Чому перевірити одну тему в спеціально тесті коштує дорожче, ніж перевірити 6 різних питань в кадрових перевірках?». Постараємося пояснить:

При Спеціальних перевірках, люди орієнтовані на тест знають, про що будуть питати. Їх хвилює тема тесту. Погодьтеся, коли підозрюють в крадіжці, відчувати себе спокійно важко навіть непричетність людині. Завдання Полиграфолог полягає в тому, щоб відокремити хвилювання невинної особи від страху викриття винного. Це неможливо зробити без знання Спеціальних методик і досвіду. Говорячи простими словами: спеціальні перевірки, важчі для експерта практично і психологічно.

Дані тести вимагають знання Спеціальних методик. Поліграф не вказує правду або обман – це все робота Полиграфолог. Вони проводяться по заздалегідь розробленим тактик з впровадженням Спеціальних методів. Дані методи є строго структурірованними. Іноді в методиках чітко прописано, що сказати, коли сказати і яким тоном сказати. Тест не закінчується виходом людини з кабінету. Після тесту проводиться скрупульозний аналіз отриманих графіків. Для проведення цього аналізу необхідно враховувати досить багато правил. Недотримання або порушення ЦИХ правил може призвести до того, що причетні людина пройде тест успішно і навпаки.

Щоб успішно провести тест на детекторі брехні по крадіжці фахівець повинен мати достатній практичний досвід. У компаніях, де є штатні Полиграфолог, такі тести проводять тільки досвідчені фахівці. У більшості випадків Полиграфолог на першому році роботи не проводити тести на поліграфі при розслідуванні крадіжок. Вважається що спочатку потрібно набратися досвіду в інших типах перевірок.

У таких тестах часто спостерігається протидія. Це вимагає від фахівця чітке розуміння способів протидії та маніпуляцій з боку випробовуваних. Розуміння не приходити ж. Воно досягається завдяки безперервно навчання. Необхідно переймати досвід колег і ділиться власним досвідом, а це вимагає від експерта участь в семінарах і професійних конференціях, курсах підвищення кваліфікації.

Підводячи підсумки слід зазначити, що погано пройдений тест у самого кращого фахівця в світі не слід сприймати як беззастережне свідчення причастя людини до крадіжки. Результати Поліграф мають імовірнісний характер і вимагають зваженого підходу при роботі з ними.


polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button