Пропустити всіх через поліграф: Матіос розповів про підготовку перевірках

В Одесі розробляють спеціальний поліграф, за допомогою якого планують перевіряти людей, підозрюваних у співпраці з сепаратистами на Донбасі. Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в ефірі 112 Україна.

За його словами, перевірки торкнуться всіх жителів Донбасу.

“Зараз верховний головнокомандувач Петро Олексійович дав доручення і зараз багато хто займається тим, як відсіяти тих людей, які вимушено живуть в режимі окупації, від тих, хто вимушено працює вчителем в школі, і той, хто свідомо організовує фейковий вибори і збирає податки”, – заявив Матіос.

Головний військовий прокурор розповів також про спеціальну програму, яка розробляється для цих цілей.

“Відкрию сьогодні велику таємницю для всієї держави. Зараз в Одесі на базі одного досить потужного інтелектуально-наукового центру розроблена програма за принципом проходження поліграфа на комп’ютері будь-яких свідомих людиною, який за певним алгоритмом реагує на перелік питань”, – сказав Матіос.

“Доведеться пропустити (через поліграф, – ред.) Все населення, тому що сусід на сусіда буде стукати, ображатися і мстити, бо такі реалії України”, – заявив Матіос.

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button