КОДЕКС ЕТИКИ

ЧЛЕНА ВІРА

  • Права осіб проходять перевірку на поліграфі.
  • Правила винесення рішень підсумками тесту на поліграфі.
  • Повідомлення про результати перевірки на детекторі брехні.
  • Висловлення своєї думки в ув’язненні.
  • Обмеження в проведенні перевірки.
  • Вартість тесту на детекторі брехні.
  • Стандарти звітності.
  • Неправдиві оголошення.
  • Робота з конфіденційною інформацією.
  • Обмеження з питань тесту.
Права осіб проходять перевірку на поліграфі.

Співробітник компанії зобов’язаний поважати права і гідність всіх людей, які проходять перевірку на поліграфі.

Правила винесення рішень підсумками тесту на поліграфі.

Поліграфолог не повинен виносити своє рішення в тих випадках, коли, фізіологічні показники по тестах не є чіткими. Ці випадки можуть включати: можливу протидію або низьку реактивність.

Повідомлення про результати перевірки на детекторі брехні.

Поліграфолог повинен надати кожному випробуваному можливість пояснити фізіологічні реакції на відповідні питання в перевірці.

Висловлення своєї думки в ув’язненні.

Експерт не повинен вносити до звіту свою думку щодо рівня інтелекту, стану здоров’я випробуваного в тому числі психологічного, наявності залежностей. Це не забороняє фахівця описувати зовнішній вигляд і поведінку людини на тесті, але без виведення будь-яких висновків за описаним. Інформація, зазначена в звіті повинна бути обмежена описом показників, отриманих в ході перевірки на поліграфі.

Обмеження в проведенні перевірки.

Поліграфолог повинен відмовитися проводити перевірку на детекторі брехні якщо він розуміє, що така перевірка організована щоб порушити чинне законодавство або перешкодити роботі співробітників правоохоронних органів.

Вартість тесту на детекторі брехні.

Співробітник компанії не має права натякати, вимагати і одержувати плату або матеріальні подарунки, які можуть впливати на рішення по тесту. Заборонено встановлювати пряму залежність ціни і підсумкового результату. Ціна перевірки на поліграфі визначається тільки типом обраного тесту і не залежить від кінцевого результату.

Стандарти звітності.

Експерт не повинен подавати висновки, які можуть ввести в оману замовника тесту. Кожне висновок повинен бути неупередженим і об’єктивним описом інформації, яка отримана в ході перевірки на детекторі брехні.

Неправдиві оголошення.

Поліграфолог не може публікувати сам або давати якісь помилкові коментарі і рекламні оголошення, які могли б обдурити замовників щодо його діяльності в сфері інструментальної детекції брехні і членства в професійних організаціях.

Робота з конфіденційною інформацією.

Експерт не має права розкривати замовникові будь-яку особисту інформацію про досліджуваного отриману ним під час експертизи на поліграфі якщо вона прямо не відноситься до теми перевірки.

Обмеження з питань тесту.

Співробітник компанії не може перевіряти питання, які пов’язані з расовою, політичною, релігійною та сексуальної приналежності. Дана заборона не включає в себе ситуації, коли такі питання необхідно поставити в зв’язку з проведенням конкретного розслідування. У таких випадках випробуваний повинен бути заздалегідь повідомлений про такі питання.


Виникли питання!?

ЗВЕРТАЙТЕСЬ


КОНТАКТИБЛОГПОСЛУГИ

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button