КАДРОВІ ПЕРЕВІРКИ


Вартість

Кадрові перевірки – це перевірки найманого персоналу на предмет порушень і зловживань. Кожен вид перевірки передбачає різні види питань. В ході кадрових перевірок допускається перевірка відразу декількох тем. Даний вид перевірок включає в себе:

Перевірки при прийомі на роботу

Це перевірки, які проводяться для кандидатів перед прийняттям в штат компанії. Даний вид перевірок допомагає керівнику відібрати персонал, в якому він буде впевнений. В ході даних перевірок замовників зазвичай цікавить:

 • тема шкідливих звичок (алкоголь, наркотики, ігроманія);
 • тема отримання незаконного доходу на попередніх місцях роботи (розкрадання, отримання хабарів і т.п.);
 • наявність боргових зобов’язань;
 • порушення на минулих місцях роботи;
 • підробка особистих документів.

Періодичні перевірки:

Це перевірки, які проводяться з працюючим персоналом. Даний вид перевірок допомагає виявити співробітників, нелояльних до компанії і часто вказує на наявність проблемних зон в роботі компанії. Найчастіше на таких перевірках замовників цікавить:

 • тема зловживань на нинішньому місці роботи (розкрадання, отримання незаконного доходу);
 • передача конфіденційної інформації компанії;
 • вживання алкоголю або наркотиків в робочий час;
 • значне порушення інструкцій;
 • підробка службових документів.

Перевірки перед підвищенням по посаді:

Такі перевірки проводяться з співробітниками, які претендують на керівні посади. В даному виді перевірок замовник може отримати картину поточних порушень і зловживань співробітника, щоб надалі убезпечити компанію від нелояльного керівника.

Перевірка перед звільненням працівника:

Такий тип перевірок проводиться з персоналом, який залишає компанію з будь-яких причин і потрібно зрозуміти чи не завдасть цей співробітник шкоди компанії після свого уходу. На таких перевірках зазвичай перевіряють:

 • розкрадання матеріальних засобів компанії;
 • збір, зберігання і передача конфіденційної інформації конкурентам або зацікавленим особам;
 • переманювання співробітників і клієнтів в іншу компанію.

СПЕЦІАЛЬНІ ПЕРЕВІРКИ


Вартість

Це тести, які проводяться по конкретній події (крадіжка, передача інформації, перевірка подружньої вірності). Головною відмінністю цих тестів від кадрових є те, що на таких тестах перевіряється одна тема, в якій підозрюється людина.

Даний тип перевірок вважається найскладнішим, так як вимагає від фахівця володіння спеціальними методиками та прийомами і ретельної підготовки до перевірки.

При проведенні таких перевірок не рекомендується затягувати з проведенням тесту. Чим свіжіше в пам’яті у тестованого інформація про події тієї обставини, тим результативною буде перевірка. Є правило, чим швидше – тим краще. Можна виділити кілька підвидів таких перевірок.

 

Перевірки в рамках службових розслідувань:

Даний вид перевірок проводиться у разі розслідування конкретної події та пов’язаний із з’ясуванням причетності конкретної особи до вчинення, участі або знання про те, хто вчинив злочин в розслідуваному випадку.

Перевірки при розслідуванні крадіжок:

Такі перевірки проводяться в разі крадіжки матеріальних цінностей, грошей і т.п. у однієї особи іншої. Найчастіше замовника цікавлять питання про те, хто вкрав, де зараз вкрадене, хто причетний до крадіжки.

Перевірки на виявлення подружньої зради:

Назва перевірки говорить сама за себе. В даному виді перевірки зацікавленій стороні важливо дізнатися чи мала місце подружня зрада. Важливо уточнити, що чим менше відрізок часу передбачуваної зради перевіряється, тим результативнішою буде перевірка.

 

Абонентське обслуговування


Вартість

Будь-який керівник будь-якого підприємства може залучити фахівця нашої компанії, як «позаштатного поліграфолога», для проведення поліграфологічних перевірок своїх підлеглих співробітників.

Абонентське обслуговування проводиться за наступним алгоритмом:

Ви зв’язуєтеся з нами будь-яким зручним для Вас способом.
Ми проводимо переговори та укладаємо з Вашою компанією договір, де буде прописаний регламент роботи поліграфолога на термін – 6 місяців.
На регулярній основі, один раз в тиждень, поліграфолог нашої компанії приїжджає до Вас і протягом одного робочого дня проводить 2 перевірки, на Ваш розсуд.
Перед тестуванням, при необхідності, поліграфолог проводить консультації керівництва та персоналу компанії, з метою адаптації до поліграфологічного тестування.
Після проведених тестів, поліграфолог формує звіти і направляє Вам, з детальним описом інформації, отриманої в ході тестів.
В кінці циклу тестувань, поліграфолог надасть Вам розгорнутий аналіз ризиків, наявності «білих плям», профілактики порушень персоналу в компанії за результатами перевірок на поліграфі.

Зверніть увагу, що при укладанні договору на абонентське обслуговування, вартість тестувань нижче, ніж при індивідуальному замовленні такої ж кількості тестів. За цією послугою, проводиться щомісячна оплата роботи поліграфолога, в розмірі – 10 000 грн. При індивідуальному замовленні такої кількості перевірок, це буде складати 12 000 грн.

 

АУДИТ ВИСНОВКІВ


Вартість

У разі, якщо Ви замовили перевірку на поліграфі і після її проведення сумніваєтеся в достовірності результату, Вам допоможе повторний огляд нашими сертифікованими фахівцями результатів іншого поліграфолога. Для цього Ви можете надати матеріали для перевірки і точно будете впевнені в якості та достовірності отриманих раніше результатів. Для цього є два види перевірок, які нерозривно пов’язані між собою.

Перевірка графіків

Графіки – це записані в електронному вигляді психофізіологічні показники організму тестованого під час його відповідей на поставлені питання в ході перевірки на поліграфі. За наданими Вами графіками тесту, наші фахівці проведуть математичний аналіз, якісно і ретельно перевірять надані матеріали і нададуть власний висновок з даного тесту.

Перевірка відео

В ході кожного тесту поліграфолог записує все, что відбувається в кабінеті на відеокамеру (від привітання тестованого до його виходу з кабінету). Це відео також підлягає перевірці. Воно допоможе замовнику визначити, що насправді відбувалось під час тесту і чи було це точно так, як описав поліграфолог у звіті.