Перевірка поліграфом при

РОЗСЛІДУВАННЯ ПОДРУЖНЬОЇ ВІРНОСТІ

Тести з сімейної тематики – досить специфічний вид перевірок, оскільки, на відміну від всіх інших видів перевірок, в таких тестах перевіряються питання особистої (інтимного життя). Людина, якій належить пройти таку перевірку, повинен бути готовий до того, що він може почути питання, на які ніколи раніше не доводилося відповідати.

Перевірка подружньої вірності чимось схожа з перевіркою крадіжок. В обох типах тестів є дія, яка людина скоїла в минулому і яке всіляко намагається приховати. Тільки в одному випадку це таємне заволодіння чужим майном, а в іншому – таємна статевий зв’язок з іншою людиною.

Складність такого тесту полягає в наступному:

Зазвичай, до такої процедури вдаються люди після конфліктів. У цих конфліктах, найчастіше, одна людина нападає «ти змінив (ла) мені …», а інший обороняється і намагається довести свою невинність. Такі суперечки, як правило, тривають деякий період і можуть переростати в серйозні конфлікти з криками, докорами і використанням грубих слів (іноді навіть сили). Людина, яка направляється на тест по такій темі, відчуває: хвилювання (незнайомий експерт, незрозуміло, що його чекає, якісь датчики); образу (йому не довіряє близька людина); страх (винний боїться викриття, невинний боїться неправильного результату) і до всього цього на випробуваного тиснуть болючі спогади про попередні сварках через підозри в зраді.

Тому ми проводимо такі тести максимально м’яко і відкрито як перед випробуваним, так і перед замовником. Перед початком тесту ми проводимо детальну консультацію і відповідаємо на всі запитання учасників процесу. У таких перевірках фахівець поліграфолог істотно обмежений у виборі методик перевірки. У тестах на перевірку сімейної тематики ми перевіряємо не більш 3-х питань за один тест. Всі питання ми ставимо прямо. Наприклад: «У Вас був секс поза шлюбом?» Або «Ви вступали в статевий зв’язок з кимось крім дружини?». Такий підхід дає можливість надати замовнику чіткий і зрозумілий результат.


Залишити

ЗАЯВКУ НА ПОСЛУГУКОНКУРЕНТНІ

ПЕРЕВАГИ


Висока кваліфікація

До приватної практики наші фахівці навчалися і працювали штатними поліграфологами в найбільшому банку країни.


Досвідчені фахівці

Кожен поліграфолог практикує більше 7 років і провів більше 2000 тестів кожен.


Міжнародні методики

Всі тести проводяться опробованими та валідизованими методиками по стандартам АСТМ.


Американське обладнання

У работе ми вікорістовуємо поліграфа американской компании Lafayette.


Оперативність результату

Ми видаємо результат перевірки на руки клієнту відразу після закінчення тесту.


Безпека співпраці

Клієнт оплачує послуги, тільки якщо отримує результат перевірки.


ПОШИРЕНІ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ


  • Яка ціна такої перевірки?
  • Скільки триває такий тест?
  • Коли буде результат перевірки?
  • Яка вірогідність такого тесту?
  • Я можу бути в кабінеті під час тесту?
  • А можна крім теми перевірки ще задати додаткові питання?
  • Чому Ви перевіряєте так мало питань?
  • Якщо людина збрехав на мої питання – це значить, він зраджував?
  • Як мені переконати людину пройти тест?
  • Як замовити перевірку?
Яка ціна такої перевірки?

Вартість такої перевірки від 2000 гривень.

Скільки триває такий тест?

Тривалість такої перевірки в середньому 1,5-2 години.

Коли буде результат перевірки?

Ми надаємо результат тесту відразу ж після його завершення.

Яка вірогідність такого тесту?

Достовірність сучасних методик становить до 96%. На таку достовірність можна розраховувати, якщо тест проведено кваліфікованим фахівцем на справному обладнанні з використанням валідних методів перевірки.

Я можу бути в кабінеті під час тесту?

Ні. Присутність сторонніх під час тесту не допускається, оскільки це знижує вірогідність результату. Після перевірки Ви можете подивитися відеозапис тесту.

А можна крім теми перевірки ще задати додаткові питання?

Ні. В ході таких тестів перевіряється тільки основна тема.

Чому Ви перевіряєте так мало питань?

Три – це оптимальне число питань. Збільшення числа питань гарантовано веде до зниження вірогідності. Це науково обгрунтований факт, доведений статистикою. Тому перевірка 5, 10 або 20 питань в таких тестах – це не наукове дослідження, а ворожіння. Ми ворожінням не займаємося.

Якщо людина збрехав на мої питання – це значить, він зраджував?

Ми можемо з великою часткою ймовірності сказати, що людина займалася шахрайством. Ми не робимо висновки, змінив чи ні. Робити висновки повинен замовник тесту.

Як мені переконати людину пройти тест?

Всі люди цінують правду. Щоб переконати людину пройти тест радимо обговорити це приблизно так: «Мене хвилює певна ситуація. Це хвилювання заважає мені будувати нормальні відносини. Я хотів би прояснити цю ситуацію за допомогою поліграфа. Ти можеш пройти поліграф і відповісти на мої запитання. Якщо ти пройдеш тест успішно, я більше не буду повертатися до цієї ситуації … ».

Як замовити перевірку?

Для отримання додаткової консультації або замовлення перевірки телефонуйте:

КИЇВ: 38 (093) 215 35 43

ХАРКІВ: 38 (097) 769 92 23

ДНІПРО: 38 (067) 684 00 00

ЧЕРНІВЦІ: 38 (097) 003 48 78

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2019. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button