Перевірка поліграфом при

РОЗСЛІДУВАННЯ ПОДРУЖНЬОЇ ВІРНОСТІ

Іноді так відбувається, що у взаєминах в парі виникає недовіра – у одного або у обох партнерів з’являється сумнів щодо вірності іншого. Ці підозри можуть бути як цілком обгрунтованими, підкріпленими певними фактами, так і можуть ґрунтуватися на інтуїції або негативному досвіді у минулому.

Коли пара стикається з такою складною ситуацією в своєму житті, необхідно якомога швидше вирішити цей конфлікт, оскільки, в іншому випадку, напруга і негативні емоції накопичуються, перетворюючись на постійні сварки, що погіршує відносини між партнерами в цілому, і якість життя кожного учасника пари зокрема. А також невирішені конфлікти на грунті недовіри можуть стати причиною хворобливого розриву, що може призвести до виникнення супутніх психологічних травм і складнощів в побудові взаємовідносин в майбутньому.

Тестування на поліграфі не є “чарівною паличкою”, здатною зцілити проблеми в стосунках, результатом яких і стає недовіра, але допомагає дізнатися правду в випадках, коли:

 • Вам стало відомо про будь-які дії, що компрометують Вашого партнера (наприклад, було виявлене ​​листування інтимного характеру, чутки, що дійшли до Вас, про нещирість партнера по відношенню до Вас, підозріла потайна поведінка партнера та ін.);
 • Ви були вірні, але партнер з яких-небудь причин сумнівається у Вашій чесності, і Ви хочете підтвердити свою щирість і відновити довіру;
 • Вам стало відомо випадково, або ж партнер сам зізнався в одному або декількох фактах зради, і Ви хочете зрозуміти, чи були інші подібні випадки в минулому;
 • Ви збираєтеся офіційно реєструвати стосунки і хочете пройти спільно тест на поліграфі, щоб бути впевненими в своєму виборі;
 • Ви сумніваєтеся в тому, що дитина є біологічно Вашою, а можливості зробити тест ДНК немає.

Фахівці компанії “Polytest” мають вищу психологічну освіту і застосовують максимально коректний підхід як до замовника, так і до тестованого в такій делікатній ситуації, як перевірка щирості у взаєминах між партнерами. Ми розуміємо, що дана процедура може викликати незручність і почуття сорому, тому уникаємо оцінки і засудження будь-якої із сторін. Ми забезпечимо Вам максимально комфортну процедуру замовлення та проходження тесту, а також допоможемо підібрати найбільш підходящі питання до тестування по Вашій ситуації.

Що потрібно знати при замовленні перевірки на щирість між партнерами:

 • ми не можемо перевірити почуття, бажання, емоції, наміри і ставлення до кого-небудь. Питання тесту формулюються про конкретні вчинки, які людина робила в минулому, і які пам’ятає. Наприклад, “Ви хоч раз вступали у статевий контакт поза Вашою шлюбу?”, “У Вас хоч раз був секс \ інтимний зв’язок з кимось, крім дружини \ чоловіка?”;
 • на тестуванні присутні тільки поліграфолог і людина, з якою проводиться тест. Сторонні особи на процедуру не допускаються, проте є можливість переглянути відеозапис, яка ведеться в ході всього тестування;
 • перед процедурою за 24 години необхідно утриматися від вживання спиртних напоїв, заспокійливих, седативних і будь-яких психотропних речовин;
 • тестування варто відкласти, якщо пара на даний момент знаходиться у гострій стадії конфлікту (істерики, скандали, застосування психічного \ фізичного насильства). Процедура буде набагато ефективнішою, якщо партнери попередньо обговорять ситуацію, спокійно і усвідомлено прийдуть до рішення щодо проведення тесту, а також дадуть собі  відповідь на питання, для чого їм ця перевірка необхідна.

Ми вдячні Вам за проявлену довіру, що є основою будь-яких взаємовідносин!


Залишити

ЗАЯВКУ НА ПОСЛУГУКОНКУРЕНТНІ

ПЕРЕВАГИ


Висока кваліфікація

До приватної практики наші фахівці навчалися і працювали штатними поліграфологами в найбільшому банку країни.


Досвідчені фахівці

Кожен поліграфолог практикує більше 7 років і провів більше 2000 тестів кожен.


Міжнародні методики

Всі тести проводяться опробованими та валідизованими методиками по стандартам АСТМ.


Американське обладнання

У работе ми вікорістовуємо поліграфа американской компании Lafayette.


Оперативність результату

Ми видаємо результат перевірки на руки клієнту відразу після закінчення тесту.


Безпека співпраці

Клієнт оплачує послуги, тільки якщо отримує результат перевірки.


ПОШИРЕНІ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ


 • Яка ціна такої перевірки?
 • Чи є якісь знижки? Можна знизити ціну?
 • Скільки триває такий тест?
 • Коли буде результат перевірки?
 • Яка вірогідність такого тесту?
 • Я можу бути в кабінеті під час тесту?
 • А можна крім теми перевірки ще задати додаткові питання?
 • Чому Ви перевіряєте так мало питань?
 • Якщо людина збрехав на мої питання – це значить, він зраджував?
 • Як мені переконати людину пройти тест?
 • Як замовити перевірку?
Яка ціна такої перевірки?

Вартість такої перевірки від 2500 гривень.

Чи є якісь знижки? Можна знизити ціну?

Поліграфолог з вашого міста може запропонувати Вам індивідуальну ціну на певних умовах. Такими умовами може бути тест в непопулярний час, часкова передоплата тесту и тому подібне. Всі деталі одговорюються в індивідуальному порядку.

Скільки триває такий тест?

Тривалість такої перевірки в середньому 1,5-2 години.

Коли буде результат перевірки?

Ми надаємо результат тесту відразу ж після його завершення.

Яка вірогідність такого тесту?

Достовірність сучасних методик становить до 96%. На таку достовірність можна розраховувати, якщо тест проведено кваліфікованим фахівцем на справному обладнанні з використанням валідних методів перевірки.

Я можу бути в кабінеті під час тесту?

Ні. Присутність сторонніх під час тесту не допускається, оскільки це знижує вірогідність результату. Після перевірки Ви можете подивитися відеозапис тесту.

А можна крім теми перевірки ще задати додаткові питання?

Ні. В ході таких тестів перевіряється тільки основна тема.

Чому Ви перевіряєте так мало питань?

Три – це оптимальне число питань. Збільшення числа питань гарантовано веде до зниження вірогідності. Це науково обгрунтований факт, доведений статистикою. Тому перевірка 5, 10 або 20 питань в таких тестах – це не наукове дослідження, а ворожіння. Ми ворожінням не займаємося.

Якщо людина збрехав на мої питання – це значить, він зраджував?

Ми можемо з великою часткою ймовірності сказати, що людина займалася шахрайством. Ми не робимо висновки, змінив чи ні. Робити висновки повинен замовник тесту.

Як мені переконати людину пройти тест?

Всі люди цінують правду. Щоб переконати людину пройти тест радимо обговорити це приблизно так: «Мене хвилює певна ситуація. Це хвилювання заважає мені будувати нормальні відносини. Я хотів би прояснити цю ситуацію за допомогою поліграфа. Ти можеш пройти поліграф і відповісти на мої запитання. Якщо ти пройдеш тест успішно, я більше не буду повертатися до цієї ситуації … ».

Як замовити перевірку?

Для отримання додаткової консультації або замовлення перевірки телефонуйте:

КИЇВ: 38 (093) 215 35 43

ХАРКІВ: 38 (097) 769 92 23

ДНІПРО: 38 (067) 684 00 00

ЧЕРНІВЦІ: 38 (097) 003 48 78

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button