Перевірка поліграфом при

РОЗСЛІДУВАННЯ ПОДРУЖНЬОЇ ВІРНОСТІ

Основа будь-яких здорових стосунків – це довіра. Всі хочуть жити і ростити дітей з людиною якій довіряєш. На жаль, іноді бувають моменти, коли довіра втрачається. Ми розуміємо, коли у відносини закрадаються підозри і починаються проблеми. Партнери чіпляються до слів, придираються за найменшим зміною в поведінці і накручують себе. Це погіршує ситуацію: з’являється напруженість, конфлікти, сварки. Проблему потрібно вирішувати. Якщо у Вас немає можливості підтвердити або спростувати свої сумніви спеціальними методами (стеження, прослуховування, відеоспостереження) Вам допоможе перевірка подружньої вірності на поліграфі (детекторі брехні). Це досить точна, науково обґрунтована і перевірена часом процедура, яка може розставити все на свої місця.

Даний тип тестів це один з найбільш частих замовлень у співробітників нашої компанії. Статистика показує, що сторінка присвячена цій послузі найбільш відвідувана. За час нашої роботи ми провели понад 1000 опитувань з перевірки подружньої вірності і допомогли багатьом парам розібратися з цим делікатним питанням. Виходячи з 5 річного досвіду ми можемо сказати, що близько 80% всіх ситуацій, які ми перевіряли, були викликані надмірною підозрілістю когось із партнерів або плітками заздрісників. Приблизно 20% кейсів підтвердили факти, в яких були підозри. Тільки правильно проведений тест дасть Вам можливість зрозуміти в яку групу потрапляє Ваш випадок.

Для того щоб замовити тест або отримати більше інформації, зв’яжіться з нашим фахівцем. Ви отримаєте розгорнуту безкоштовну консультацію з приводу Вашої ситуації. Поліграфолог обов’язково відповість на всі Ваші питання і допоможе обрати правильну стратегію поведінки і тактику проведення тесту.

Телефонуйте – ми Вам допоможемо.


Залишити

ЗАЯВКУ НА ПОСЛУГУКОНКУРЕНТНІ

ПЕРЕВАГИ


Висока кваліфікація

До приватної практики наші фахівці навчалися і працювали штатними поліграфологами в найбільшому банку країни.


Досвідчені фахівці

Кожен поліграфолог практикує більше 7 років і провів більше 2000 тестів кожен.


Міжнародні методики

Всі тести проводяться опробованими та валідизованими методиками по стандартам АСТМ.


Американське обладнання

У работе ми вікорістовуємо поліграфа американской компании Lafayette.


Оперативність результату

Ми видаємо результат перевірки на руки клієнту відразу після закінчення тесту.


Безпека співпраці

Клієнт оплачує послуги, тільки якщо отримує результат перевірки.


ПОШИРЕНІ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ


 • Яка ціна такої перевірки?
 • Чи є якісь знижки? Можна знизити ціну?
 • Скільки триває такий тест?
 • Коли буде результат перевірки?
 • Яка вірогідність такого тесту?
 • Я можу бути в кабінеті під час тесту?
 • А можна крім теми перевірки ще задати додаткові питання?
 • Чому Ви перевіряєте так мало питань?
 • Якщо людина збрехав на мої питання – це значить, він зраджував?
 • Як мені переконати людину пройти тест?
 • Як замовити перевірку?
Яка ціна такої перевірки?

Вартість такої перевірки від 2500 гривень.

Чи є якісь знижки? Можна знизити ціну?

Поліграфолог з вашого міста може запропонувати Вам індивідуальну ціну на певних умовах. Такими умовами може бути тест в непопулярний час, часкова передоплата тесту и тому подібне. Всі деталі одговорюються в індивідуальному порядку.

Скільки триває такий тест?

Тривалість такої перевірки в середньому 1,5-2 години.

Коли буде результат перевірки?

Ми надаємо результат тесту відразу ж після його завершення.

Яка вірогідність такого тесту?

Достовірність сучасних методик становить до 96%. На таку достовірність можна розраховувати, якщо тест проведено кваліфікованим фахівцем на справному обладнанні з використанням валідних методів перевірки.

Я можу бути в кабінеті під час тесту?

Ні. Присутність сторонніх під час тесту не допускається, оскільки це знижує вірогідність результату. Після перевірки Ви можете подивитися відеозапис тесту.

А можна крім теми перевірки ще задати додаткові питання?

Ні. В ході таких тестів перевіряється тільки основна тема.

Чому Ви перевіряєте так мало питань?

Три – це оптимальне число питань. Збільшення числа питань гарантовано веде до зниження вірогідності. Це науково обгрунтований факт, доведений статистикою. Тому перевірка 5, 10 або 20 питань в таких тестах – це не наукове дослідження, а ворожіння. Ми ворожінням не займаємося.

Якщо людина збрехав на мої питання – це значить, він зраджував?

Ми можемо з великою часткою ймовірності сказати, що людина займалася шахрайством. Ми не робимо висновки, змінив чи ні. Робити висновки повинен замовник тесту.

Як мені переконати людину пройти тест?

Всі люди цінують правду. Щоб переконати людину пройти тест радимо обговорити це приблизно так: «Мене хвилює певна ситуація. Це хвилювання заважає мені будувати нормальні відносини. Я хотів би прояснити цю ситуацію за допомогою поліграфа. Ти можеш пройти поліграф і відповісти на мої запитання. Якщо ти пройдеш тест успішно, я більше не буду повертатися до цієї ситуації … ».

Як замовити перевірку?

Для отримання додаткової консультації або замовлення перевірки телефонуйте:

КИЇВ: 38 (093) 215 35 43

ХАРКІВ: 38 (097) 769 92 23

ДНІПРО: 38 (067) 684 00 00

ЧЕРНІВЦІ: 38 (097) 003 48 78

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button