Поліграф для Порошенка або відсутність доказів

poroh.jpg

Юрист вважає, що правоохоронці використовують політичний ажіотаж навколо справи.

Рішення про застосування правоохоронцями детектора брехні для надання свідчень екс-президентом Петром Порошенко означає спроби за політичним ажіотажем приховати відсутність доказів проти лідера “Європейської солідарності”. Таку заяву зробив адвокат політика Ігор Головань.

“Петро Порошенко двічі відвідував слідчих ГБР в якості свідка у справах” Кузні “і телеканалу” Прямий “, надав вичерпні свідчення. Нинішня історія з поліграфом – виключно піар-хід, який повинен ще на деякий час приховати відсутність у слідства будь-яких доказів будь -або злочинів або навіть правопорушень “, – вважає юрист.

У той же час сам Порошенко заявив про відсутність довіри до ДБР, оскільки слідчі показали свою упередженість і необ’єктивність. Колишній глава держави заявив, що готовий проходити поліграф у прямому ефірі телеканалу “Прямий”.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва дав дозвіл на допит п’ятого президента України Петра Порошенка в Державному бюро розслідувань із застосуванням поліграфа.


Залиште відповідь


polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button