Пенс готовий пройти поліграф через статтю про Трампа

2193175.jpg

Віце-президент США піде на будь-які дослідження Білого дому з метою виявити автора колонки в The New York Times.

Віце-президент США Майк Пенс заявив в інтерв’ю телеканалу Foх News, що готовий пройти перевірку на поліграфі, щоб довести, що він не автор резонансної анонімної колонки в The New York Times, в якій містилася жорстка критика президента Дональда Трампа.

За словами Пенса, він готовий на будь-які дослідження, які хотіли б провести в Білому домі. На питання, чи повинні, на його думку, пройти детектор брехні інші чиновники, віце-президент відповів, що це повинен вирішувати президент.

The New York Times 5 вересня надрукувала анонімний лист, автор якого називав себе учасником прихованого опору Трампу зсередини адміністрації президента. Анонімний співробітник Білого дому звинуватив президента в імпульсивності і нерозсудливості, відзначаючи, що він може змінювати рішення щохвилини.

Автор додав, що в адміністрації обговорюють можливість імпічменту президента, але не хочуть конституційної кризи, яка може послідувати за ним.

Трамп заявив, що якщо чиновник, який написав лист, реальний, то газета повинна видати його владі, “виходячи з інтересів національної безпеки”.

Раніше Трамп зажадав від генпрокурора знайшов автора анонімної статті в виданні The New York Times, який написав про аморальність і “нестабільному поведінці” Трампа і про опір главі Білого дому в його адміністрації.

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button