Нацгвардії дозволили використовувати поліграф

2076855.jpg

Нацгвардія отримала шість сучасних поліграфів.

Національна гвардія України (НГУ) офіційно отримала право використовувати поліграфи, повідомляє прес-служба органу.

Згідно з повідомленням, з 3 листопада введено в дію відповідна інструкція. Документ передбачає право використовувати поліграфи в ході проведення професійно-психологічних відборів кандидатів на військову службу, призначення на керівні посади, проведення службових розслідувань і перевірок.

У прес-службі відзначили, що в 2017 році Нацгвардія отримала шість сучасних поліграфів, були підготовлені фахівці, які найближчим часом почнуть їх використовувати.

Також зазначається, що робота з поліграфом буде розпочато найближчим часом. Метою використання коштів є “отримання вірогідної та орієнтовною інформації, яку іншим шляхом отримати неможливо, для з’ясування ступеня її достовірності та повноти, отримання додаткових відомостей, які можуть використовуватися в службово-бойової діяльності”.

Раніше повідомлялося, що третина кандидатів на посади в Міноборони не пройшли поліграф.

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button