Мангер пройшов поліграф у справі Ганзюк

manger.jpg

Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого спочатку підозрювали в замовленні вбивства активістки Катерини Ганзюк, а потім змінили підозра на замовлення побиття, пройшов поліграф. Про це сам Мангер повідомив в Facebook.

“Отже, поліграф (він же детектор брехні) пройдено. Відповіді на найболючіші питання, що цікавлять громадськість, надані”, – написав він. Мангер повідомив, що вся процедура тривала понад 4 години.

За його словами, він не знав про те, що планується напад на Катерину Гандзюк, не брав участі в цих жахливих діях і не знає, де знаходиться замовник, і поліграф показав, що ці відповіді правдиві.

“Таким чином, для всіх, хто сумнівався, а також для тих, хто сподівався, що, звинувативши мене в цьому злочині, вдасться сховатися самому, настав момент розчарування”, – написав Мангер.

Він також додав, що поліграф показав правдивість його слів про генерала СБУ Данила Доценко, якого Мангер звинувачує в організації нападу на Ганзюк.

Зокрема, про неприязних висловлюваннях Доценко на адресу нардепа Юлії Тимошенко, про створення Доценко кримінальних угруповань на території Херсонської області та про те, які відносини склалися між ним і Гандзюк.

“Слідство має можливість просунутися вперед, адже мої слова про Данила Доценко, так легковажно відкинуті представниками СБУ, виявилися правдивими. Сподіваюся, що Данило Ігорович теж зможе підтвердити правдивість своїх слів на детекторі брехні. Але, зрозуміло, не на тому, що підпорядкований СБУ” , – написав Мангер.

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button