СХЕМА РОБОТИ

ЗАМОВЛЕННЯ

На цьому етапі Ви призначаєте зустріч або повідомляєте свій запит за допомогою доступних каналів зв'язку. Наш фахівець надасть Вам розгорнуту консультацію, відповість на Ваші питання, вкаже підсумкову вартість і терміни, необхідні для виконання Вашої заявки.

ПІДГОТОВКА

На даному етапі наш співробітник готується до виконання Вашої заявки. У підготовку входить: аналіз ситуації, вивчення необхідних матеріалів, підготовка загального задуму перевірки, вибір методики, підготовка тактики проведення тесту, складання запитань.

ПОГОДЖЕННЯ

Після остаточної підготовки до виконання Вашого замовлення, наш співробітник надасть Вам матеріали, які будуть використані в ході тесту з додатковим описом. На цьому етапі Ви можете внести свої поправки і побажання.

ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ

На цьому етапі здійснюється безпосередньо перевірка на поліграфі. Присутність замовника на цьому етапі не обов'язкова.

РЕЗУЛЬТАТ

Після закінчення перевірки, наш спеціаліст в телефонному режимі повідомляє Вам результат тесту. Письмовий висновок за результатами перевірки Ви отримаєте будь-яким зручним для Вас способом, протягом 24-х годин, після завершення тесту.

ПОЯСНЕННЯ

На даному етапі Ви можете запросити детальне пояснення результату тесту з описом використаних методик та демонстрацією графіків і відео. Дана послуга додатково не оплачується.

НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА

На цьому етапі Ви можете отримати графіки тестів для їх оцінки поліграфологами інших компаній.

Зазначений порядок співпраці не є обов'язковим, а носить інформативний характер. Деякі етапи можуть бути пропущені за бажанням клієнта.