НЕВЕЛИКА

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ЗАМОВНИКА

Для того, щоб наша співпраця була максимально зручним і ефективним замовнику тестування потрібно запам’ятати такі моменти:


 • Перевірка на поліграфі проводиться за попередньою домовленістю. Проведення тесту «на сьогодні» можливо, але потрібно пам’ятати, що для якісної перевірки поліграфологові потрібен час для підготовки. Тест «на сьогодні» виключає можливість підготовки до перевірки, що може відобразитися на якості наданої послуги.
 • Вам потрібно попередньо скласти питання для перевірки. Дивись «Правила складання питання». Потрібно розуміти, що кількість питань обмежена. Для спеціальної перевірки щодо конкретного випадку це 3 питання пов’язані між собою однією темою. Для многотемной перевірки не більше 6 питань за одну перевірку.
 • Перш ніж домовлятися про проведення перевірки необхідно:
  1. Отримати усну згоду на проходження перевірки, яка перевіряється. Якщо Ви не хочете заздалегідь повідомляти про тест уточніть це нашому фахівцеві;
  2. Якщо Ви плануєте проводити спеціальну перевірку, бажано не розповідати нікому деталі події (що пропало, звідки пропало, коли пропало). Чим менше людей знають докази, тим ефективніше пройде перевірка.
  3. Зв’язатися з співробітником компанії і замовити перевірку
 • Підготувати людину до тесту. Дивись «Пам’ятка для тестованого».
 • Забезпечити своєчасне прибуття особи, що перевіряється на перевірку
 • Оплатити послуги компанії за узгодженими цінами і в установлені терміни
 • Якщо у Вас виникли якісь зауваження Ви можете залишити свої зауваження або рекомендації по обслуговуванню будь-яким зручним для Вас способом.
polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button