ЧАСТІ ПИТАННЯ ЗАМОВНИКА

Може спеціаліст приїхати до нас в офіс (додому) і провести тест?

Так, може. Для Києва і Чернівців ця послуга безкоштовна. Для проведення тестів в інших містах потрібно додатково сплатити вартість переїзду в обидва боки і вартість проживання, якщо це знадобиться. Про приїзд потрібно домовитися заздалегідь. Для проведення тесту на території замовника необхідне приміщення, яке повинно бути тихим, без відволікаючих шумів та інших перешкод. Температура в приміщені повинна бути в межах 20-25 градусів по Цельсію. Ніхто, окрім тестуємого і поліграфолога (можливо, перекладача) не допускаються в кабінет. Там повинні бути стіл, два стільця і електрична розетка. Необхідно, щоб в кабінеті було вікно. По можливості, стіни без картин та яскравих шпалер. Оптимальна площа 10 – 12 м.кв.

Що я отримаю після проведення перевірки?

Після проведення тесту Ви отримаєте звіт за результатами перевірки. В цьому заключенні буде вказано: тип перевірки, дані про тестуємого та його фото, ціль перевірки, всі заяви та пояснення тестуємого, запитання, які були задані в ході тесту, відповіді тестуємого, висновок поліграфолога відносно правдивості чи неправдивості, дані спеціаліста, котрий провів перевірку.

Як я зрозумію, що результати не підроблені?

Для переперевірки нашого висновку ми можемо надати Вам графіки, отримані в ході тестування. Ці графіки Ви можете показати кваліфікованому спеціалісту і замовити у нього незалежну оцінку даних матеріалів. Звертаємо увагу, що поліграфолог, який проводить перевірку результатів, повинен володіти методиками, котрі затверджені стандартами Американської асоціації поліграфологів.

Яка точність перевірки?

Сучасні методи перевірок дають точність в середньому від 87 до 95%. Розраховувати на дану точність можливо при умові, що перевірку проводить кваліфікований спеціаліст і він дотримується всіх необхідних вимог. Ми не рекомендуємо звертатися до спеціалістів, які заявляють про точність 100% або близьку до цього. Ці заяви не більше ніж маркетинговий хід для залучення клієнтів.

Як я можу оплатити послуги?

Оплатити наші послуги Ви можете будь-яким зручним для Вас способом. На сьогоднішній день існують наступні варіанти оплати:

  • готівковий розрахунок;
  • переказ на карту ПриватБанка;
  • безготівковий розрахунок для юридичних осіб (для надання послуг потрібно заключити договір).

Скільки запитань я можу перевірити у Вас за одну перевірку?

Статистично доведено, що чим більше запитань перевіряється, тим більше похибка перевірки. Оскільки наша компанія не може проводити перевірки з ймовірністю менше 90%, ми проводимо тести з наступною кількістю запитань. Не більше 3-х запитань по одній темі для спеціальних тестів. Не більше 6-ти запитань для кадрових перевірок. Ми не рекомендуємо звертатися до спеціалістів, котрі готові перевіряти більше 10 запитань за одну перевірку.

Чи впливає хвилювання на результати поліграфологічного тестування?

Ні. Взагалі, поліграф не вимірює хвилювання чи нервозність. Хвилювання — це той стан, який прослідковується протягом всього тесту. Реакції, які аналізує поліграфолог, тривають декілька секунд, що обумовлено різними типами тривожності: ситуативної і реактивної. Іншими словами, людина не може нервувати тільки тоді, коли задаються певні запитання і бути спокійною в інші моменти тесту. Досвідчений поліграфолог розуміє, що будь-яка перевірка супроводжується хвилюванням збоку тестуємого і вміє це хвилювання нейтралізувати.

Скільки триває тестування?

Середня тривалість перевірки на поліграфі близько 3-х годин. Така тривалість викликана тим, що проведення перевірки – це складний процес роботи з людиною, який вимагає дотримання спеціальних правил (протоколів). Скорочення цих протоколів неминуче веде до падіння достовірності результату. Ми радимо не звертатися до фахівців, які проводять перевірки за короткий час (30 – 90 хвилин). Швидше за все вони не дотримуються необхідні протоколів перевірки.

Чому у Вас дорожче ніж в інших компаніях?

При прийнятті рішення про вибір фахівця потрібно пам’ятати, що не всі фахівці-поліграфологи однаково підготовлені і працюють на одному якісному рівні. Наші фахівці мають великий досвід роботи, високу кваліфікацію і досконало володіють методиками, з якими в Україні мало хто знайомий. Наша компанія не розраховує на масовий потік клієнтів і не прагне захопити велику частку ринку за рахунок мінімальних цін.