НАЙЧАСТІШІ

ПИТАННЯ ЗАМОВНИКА

Мы собрали самые часто задаваемые вопросы и предоставили развернутые ответы. Если Вы не нашли ответ на интересующий вопрос, свяжитесь с нами любым удобным способом.

 • Може фахівець приїхати до нас в офіс (додому) і провести тест?
 • Що я отримаю після проведення перевірки?
 • Як я зрозумію, що результатів не підроблені?
 • Яка точність перевірки?
 • Як я можу оплатити послуги?
 • Скільки питань я можу перевірити у Вас за одну перевірку?
 • Чи впливає хвилювання на результати перевірки на поліграфі?
 • Яка тривалість процедури?
 • Чому у вас дорожче ніж інших?
Може фахівець приїхати до нас в офіс (додому) і провести тест?

Да може. Для Києва і Чернівців ця послуга безкоштовна. Для проведення тестів в інших містах потрібно додатково сплатити вартість переїзду в обидва боки і вартість проживання, якщо це знадобитися. Про приїзд потрібно домовитися заздалегідь. Для проведення тесту на території замовника потрібно приміщення, яке повинно бути тихим, без відволікаючих шумів і інших перешкод. Температура в приміщенні повинна бути в межах 20-25 градусів за Цельсієм. Ніхто, крім тестованого і поліграфолога (можливо, перекладача) не допускаються в кабінет. Там повинні бути стіл, два стільці і електрична розетка. Необхідно, щоб в кабінеті було вікно. По можливості, стіни без картин або яскравих шпалер. Оптимальна площа 10 – 12 м.кв.

Що я отримаю після проведення перевірки?

Після проведення тесту Ви отримаєте висновок за підсумками перевірки. У цьому висновку буде зазначено: тип перевірки, дані про випробуваному і його фото, мета перевірки, всі заяви і пояснення випробуваного, питання, які були задані в ході тесту, відповіді тестованого, висновок поліграфолога щодо правдивості або брехливості, дані фахівця, який провів перевірку.

Як я зрозумію, що результатів не підроблені?

Для перевірки нашого ув’язнення ми можемо надати Вам графіки, отримані в ході перевірки. Ці графіки Ви можете показати кваліфікованого фахівця і замовити у нього незалежну оцінку даних графіків. Звертаємо увагу, що поліграфолог, який проводить перевірку результатів, повинен володіти методиками, які затверджені стандартами Американської асоціації поліграфологів. Як вибрати поліграфолога читати тут.

Яка точність перевірки?

Сучасні методи перевірок дають точність в середньому від 87 до 95%. Розраховувати на дану точність можна за умови, що перевірку проводить кваліфікований фахівець і він дотримується всіх необхідних вимог. Ми не рекомендуємо звертатися до фахівців, які заявляють про точність 100% або близьку до цього. Ці заяви не більше ніж маркетинговий хід для залучення клієнтів.

Як я можу оплатити послуги?

Оплатити наші послуги Ви можете будь-яким зручним для Вас способом на Ваш вибір. На сьогоднішній день існують наступні варіанти оплати:

 • готівковий Рачет;
 • переклад на карту Приватбанку;
 • безготівковий розрахунок для юридичних осіб (для надання послуг потрібно укласти договір).
Скільки питань я можу перевірити у Вас за одну перевірку?

Статистично доведено, що чим більше питань перевіряється, тим більше похибка перевірки. Оскільки наша компанія не може проводити перевірки з ймовірністю менше 90%, ми проводимо тести з наступним кількістю питань: не більше 3-х питань по одній темі для спеціальних тестів; не більше 6-ти питань для багатотемних тестів. Ми не рекомендуємо звертатися до фахівців, які готові перевіряти більше 10-ти питань за одну перевірку.

Чи впливає хвилювання на результати перевірки на поліграфі?

Ні. Насправді, поліграф не вимірюються хвилювання або нервозність. Хвилювання – це той стан, який очікується протягом усього тесту. Реакції, які аналізує поліграфолог, тривають кілька секунд. Іншими словами, людина не може нервувати тільки тоді, коли задаються певні питання і бути спокійним в інші моменти тесту. Досвідчений поліграфолог розуміє, що будь-яка перевірка супроводжується хвилюванням з боку випробуваного і вміє це хвилювання нейтралізувати.

Яка тривалість процедури?

Середня тривалість перевірки на поліграфі близько 3-х годин. Така тривалість викликана тим, що проведення перевірки – це складний процес роботи з людиною, який вимагає дотримання спеціальних правил (протоколів). Скорочення цих протоколів неминуче веде до падіння достовірності результату. Ми радимо не звертатися до фахівців, які проводять перевірки за короткий час (30 – 90 хвилин). Швидше за все вони не дотримуються необхідні протоколи перевірки.

Чому у вас дорожче ніж інших?

При прийнятті рішення про вибір фахівця потрібно пам’ятати, що не всі фахівці-поліграфологи однаково підготовлені і працюють на одному якісному рівні. Наші фахівці мають великий досвід роботи, високу кваліфікацію і досконало володіють методиками, з якими в Україні мало хто знайомий. Наша компанія не розраховує на масовий потік клієнтів і не прагне захопити велику частку ринку за рахунок мінімальних цін.


Виникли питання!?

ЗВЕРТАЙТЕСЬ


КОНТАКТИБЛОГПОСЛУГИ

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button