Перевірка на поліграфі,
/детекторі брехні/ в Харкові


НАДАВАНІ

ПОСЛУГИРОЗСЛІДУВАННЯ
КРАДІЖОК


Докладніше


КАДРОВІ ПЕРЕВІРКИ
(СКРІНІНГ)


Докладніше


РОЗСЛІДУВАННЯ
ПОДРУЖНЬОЇ ВІРНОСТІ


Докладніше


РОЗСЛІДУВАННЯ
НЕСТАЧІ


Докладніше


ЧОМУ

НАМ ДОВІРЯЮТЬ


Висока кваліфікація

До приватної практики наші фахівці навчалися і працювали штатними поліграфологами в найбільшому банку країни.


Досвідчені фахівці

Кожен поліграфолог практикує більше 7 років і провів більше 2000 тестів кожен.


Міжнародні методики

Всі тести проводяться опроборованнимі і валтдізірлванимі методиками по стандартам АСТМ.


Американське обладнання

У роботі ми використовуємо поліграф американської компанії Lafayette.


Оперативність результату

Ми видаємо результат перевірки на руки клієнту відразу після закінчення тесту.


Безпека співпраці

Клієнт оплачує послуги, тільки якщо отримує результат перевірки.Поліграфолог харківського офісу

САЛАЩЕНКО
ОЛЕКСАНДР


В душі ніхто не хоче чути правду, особливо, якщо вона б’є в точку.

м.Київ

Гуровський
Костянтин

експерт-поліграфолог

Докладніше


м.Дніпро

Анастасова
Каріна

експерт-поліграфолог

Докладніше


м.Чернівці

Мазій
Олександр

експерт-поліграфолог

Докладніше

Детектор брехні в Харкові: коли призначається експертиза

Використання тестувань на поліграфі (детектор брехні) в останні роки користується все більшою популярністю. І якщо ще зовсім недавно таку експертизу найчастіше замовляли для проведення розслідувань у справах про шахрайство, крадіжки, розкрадання, то сьогодні пройти поліграф пропонують своїм майбутнім співробітникам багато роботодавців – бізнесмени, власники банківських установ, творці фірм в галузі надання фінансових послуг і продажів. Обов’язковою експертиза на детекторі брехні є і для співробітників правоохоронних органів, охоронних структур. І такий підхід до підбору персоналу цілком закономірний і виправданий – з бажанням працедавців приймати в штат людей, яким можна вірити, не підлягає оскарженню.

Перевірка на поліграфі: причини призначення тестування

Прийом на роботу нових співробітників і перевірка відповідності посаді вже працюючого персоналу – далеко не єдина і не головна причина для того, щоб пройти тестування на детекторі брехні в Харкові. Основна маса замовлень на «пошук правди» пов’язана з підозрами в матеріальних злочинах – при виявленні крадіжок, недостач, втрати матеріальних цінностей. Саме в цих ситуаціях застосування поліграфа найбільш виправдано і доцільно.

Друге місце в ТОПі причин для тестування впевнено займають вже згадувані посадові перевірки – при прийнятті на роботу або в рамках обумовлених в трудовому договорі регулярних перевірок.

Причиною для перевірки на поліграфі в Харкові нерідко стає необхідність докази щирості випробуваного, від якої залежить подальше майбутнє його або іншої людини.

Ще один привід, який стає причиною звернення до фахівців-поліграфологам – вирішення спірних питань між подружжям. У деяких випадках результати перевірки на детекторі стають приводом для зміни ходу судового розгляду при розлученні або ж використовуються в інших цілях.

Де пройти поліграф в Харкові

Що таке поліграф і яка на детектор брехні в Харкові ціна? Дія приладу для інструментальної детекції брехні засноване на зміні фізіологічних реакцій організму людини при відповідях на питання (правдиво чи з використанням обману). Найменші зміни в проявах реакцій фіксуються детектором і відображаються в результатах дослідження. Розпізнати коливання і розшифрувати значення, отримані в ході випробування, можуть тільки фахівці з достатнім досвідом роботи.

Центр детекції брехні Polytest пропонує пройти поліграф в сучасно обладнаному приміщенні в Харкові. Дізнатися вартість послуги можна зв’язавшись зі співробітником компанії. Всі контакти вказані на відповідній сторінці сайту.

Скільки коштує пройти поліграф в Харкові – ціна експертизи може різнитися залежно від заданих параметрів дослідження.

Хто проводить тестування в нашому центрі

У компанії Polytest дослідження проводять фахівці, що мають сертифікати про відповідну освіту, здобуту в ході навчання, тренінгів, курсів підвищення кваліфікації в Україні та за кордоном. Після того, як навчання завершено, кожного фахівця очікує здача іспиту, результати якого є неодмінною умовою для отримання дозволу на практику.

Поліграфологи Polytest – одні з небагатьох фахівців в Україні, що є діючими членами Британської та Європейської Асоціації поліграфологів (British and European Polygraph Association).

ПОШИРЕНІ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ


 • Хто може найняти приватного поліграфолога?
 • Чи можу я замовити тест на поліграфі для себе?
 • Якщо я звинувачений у злочині, я повинен проходити поліграф?
 • Якщо мені не вдалося пройти тест на поліграфі чи можу я повторно його пройти?
 • Що я повинен враховувати, приймаючи на роботу поліграфолога?
Хто може найняти приватного поліграфолога?

Будь-яка людина може замовити тест на поліграфі по будь-якої причини за умови, що тест не порушує будь-яких законів. Поліграфолог повинен бути підготовлений до проведення тесту, і він не повинен мати будь-яких фізичних або психічних порушень, які можуть вплинути на його здатність забезпечити достовірний результат.

Чи можу я замовити тест на поліграфі для себе?

Так. Багато клієнтів приходять до нас з метою довести свою невинність комусь.

Якщо я звинувачений у злочині, я повинен проходити поліграф?

Якщо Ви невинні, це може бути гарною ідеєю пройти тест і показати позитивний результат людям які Вас звинувачують. Велика кількість тестів проводиться з метою захисту від неправомірних звинувачень або заяв. Якщо тест проводиться через адвоката, то результати будуть опубліковані тільки, якщо вони є сприятливими для Вашої справи.

Якщо Вас попросили пройти поліграф правоохоронні органи, Ви не повинні робити це без консультації з адвокатом.

Якщо мені не вдалося пройти тест на поліграфі чи можу я повторно його пройти?

Так звичайно. Багато з наших клієнтів приходять до нас, тому що вони не були задоволені підсумками попереднього тесту на поліграфі. Не всі експерти однаково підготовлені і, чесно кажучи, деякі не дуже добре працюють. Якщо Ви відчуваєте, що отримали неякісний тест, ми будемо раді надати Вам незалежного експерта і дати можливість пройти тест по-новому.

Що я повинен враховувати, приймаючи на роботу поліграфолога?

Є багато факторів які потрібно враховувати. Ми б поділили це на такі основні пункти:

 1. освіту (де навчався, акредитована чи школа Американською асоціацією поліграфологів, як навчався (заочно, дистанційно), скільки тривало навчання, використовує чи стандарти згідно з міжнародними нормами);
 2. досвід роботи (працював сам або під керівництвом куратора, чи проходив курси підвищення кваліфікації, скільки працював, скільки тестів провів);
 3. наявність офіційного членства в міжнародних організаціях (сертифікати повинні бути визнані США або Західною Європою);
 4. технічне забезпечення (яким обладнанням користується, чи є всі необхідні додаткові пристосування);
  особисті якості (манера спілкування, простота викладу термінології).
ВІДГУКИ

НАШИХ КЛІЄНТІВ


Компанія «Релакс Україна» працює з Костянтином Гуровським вже майже рік. Ми проводимо дослідження на поліграфі для всіх менеджерів середнього рівня та вище. Роботою Костянтина ми задоволені – він не тільки перевіряє на поліграфі правдивість чи неправдивість висловлювань кандидата, але і проводить дуже докладне інтерв’ю, яке часто розкриває вельми цікаву інформацію. Завдяки роботі Костянтина були вчасно виявлені кандидати, які на попередніх місцях роботи брали відкати, потайки від роботодавця передавали замовлення дружнім фірмам, є підозрюваними у кримінальних справах економічної спрямованості, а також провідні спосіб життя, не сумісний з успішною кар’єрою. Рекомендуємо Костянтина для подібних досліджень і мають намір користуватися його послугами в подальшому.


Олександр Стельмах

Директор з міжнародного розвитку компанії АRТОХ

Ми проводимо регулярні перевірки порядку 4 років. Свій перший тест ми замовили в компанії «Polytest» у вересні 2015. недостачі. У першому ж тесті поліграфолог (Гуровський Костянтин) отримав визнання у винності людини чим допоміг повністю погасити недостачу. Після цього ми почали замовляти не тільки розслідування, але і вхідні і періодичні випробування в різних містах. Як підсумок: текучка персоналу зменшилася – так як тести проходять тільки серйозні і порядні люди. Ми забули що таке недостачі. У нас немає внутрішнього злодійства і шахрайства. Самі співробітники говорять, що приємно працювати в колективі де всі перевірені, а значить порядні. У компанії «Polytest» працюють дійсно професійні експерти. Рекомендуємо до співпраці.


Шестаковський Микола

Директор по роботі з перосналом компанії MODOZA

КЛІЄНТИ

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ


Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button