Перевірка на поліграфі,
/детекторі брехні/ в Дніпрі


НАДАВАНІ

ПОСЛУГИРОЗСЛІДУВАННЯ
КРАДІЖОК


Докладніше


КАДРОВІ ПЕРЕВІРКИ
(СКРІНІНГ)


Докладніше


РОЗСЛІДУВАННЯ
ПОДРУЖНЬОЇ ВІРНОСТІ


Докладніше


РОЗСЛІДУВАННЯ
НЕСТАЧІ


Докладніше


ЧОМУ

НАМ ДОВІРЯЮТЬ


Висока кваліфікація

До приватної практики наші фахівці навчалися і працювали штатними поліграфологами в найбільшому банку країни.


Досвідчені фахівці

Кожен поліграфолог практикує більше 7 років і провів більше 2000 тестів кожен.


Міжнародні методики

Всі тести проводяться опроборованнимі і валтдізірлванимі методиками по стандартам АСТМ.


Американське обладнання

У роботі ми використовуємо поліграф американської компанії Lafayette.


Оперативність результату

Ми видаємо результат перевірки на руки клієнту відразу після закінчення тесту.


Безпека співпраці

Клієнт оплачує послуги, тільки якщо отримує результат перевірки.Поліграфолог дніпровського офісу

АНАСТАСОВА КАРІНА


Експертна думка на ваші сумніви.

м.Київ

Гуровський
Костянтин

експерт-поліграфолог

Докладніше


м.Харків

Салащенко
Олександр

експерт-поліграфолог

Докладніше


м.Чернівці

Мазій
Олександр

експерт-поліграфолог

Докладніше

Детектор брехні: як пройти перевірку на поліграфі в Дніпрі

Що таке поліграф? Багатьом обивателям даний прилад знаком під назвою «детектор брехні». Пристрій чітко фіксує зміну фізіологічних параметрів при відповідях людини на поставлені питання. Спеціаліст, вивчаючи отримані за допомогою приладу результати, може зробити точний висновок про правдивість наданої інформації або обмані.

Хто проводить тестування на поліграфі в Дніпрі

У компанії Politest детекцию брехні в Дніпрі проводять фахівці, що мають великий практичний досвід роботи з сучасним обладнанням і знання, отримані в ході навчання в Україні та за кордоном. Співробітники центру є чинними членами Британської та Європейської Асоціації поліграфологів (British and European Polygraph Association). Освіта фахівців-поліграфологів має на увазі не тільки проходження профільних курсів, а й:

 • регулярне відвідування тренінгів;
 • підвищення кваліфікації;
 • здачу іспиту, без якого отримати дозвіл на роботу в нашій фірмі неможливо.

В яких випадках показана перевірка чесності на поліграфі

Коли проводиться перевірка на поліграфі в Дніпрі? Підстави для експертизи можуть бути різними – як для отримання привілеїв при проведенні судових розслідувань, так і в особистих цілях.

Найбільшим попитом послуги поліграфологів користуються при проведенні розслідувань крадіжок, розкрадань, нестач. Втрата матеріальних і нематеріальних цінностей дійсно вимагає серйозного підходу до вирішення ситуації і в більшості випадків інструментальна детекция брехні – єдиний спосіб, що дозволяє оперативно роз’яснити ситуацію.

Нерідко запит на детекцию брехні виникає у комерційних організацій, а також правоохоронних структур. Роботодавець може замовити проведення дослідження при наборі нового персоналу, а також в якості регулярних перевірок діючих співробітників (якщо такий підхід обумовлений трудовим договором). Таким чином, пройти поліграф в Дніпрі найчастіше виявляється необхідно для отримання певної посади (як правило, в фінансових установах, поліції, охоронних і силових структурах).

Один з варіантів використання детектора брехні – вирішення спірних питань між подружжям або людьми, що складаються в близьких відносинах. Такий метод з’ясування правдивої інформації – крайній, але іноді саме він залишається єдиним можливим для отримання чесних відомостей і налагодження відносин або вирішення спорів.

Скільки коштує детектор брехні в Дніпрі: ціна послуги

Питання вартості послуг – один з перших серед тих, які задають наші клієнти. Важливо розуміти – вартість розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку і залежить від параметрів дослідження. Зв’яжіться зі співробітником Polytest для отримання докладної інформації про те, де пройти детектор брехні в Дніпрі і яка буде ціна дослідження.

Як замовити послугу

Для того щоб замовити детекцию брехні в Дніпрі на поліграфі компанії Polytest, напишіть нам онлайн або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Перед проведенням перевірки наші фахівці проведуть ретельний аналіз ситуації і підберуть найбільш ефективну методику для тестування. Після відвідин центру детекції брехні ви отримаєте результати в зручній для вас формі.

ПОШИРЕНІ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ


 • Хто може найняти приватного поліграфолога?
 • Чи можу я замовити тест на поліграфі для себе?
 • Якщо я звинувачений у злочині, я повинен проходити поліграф?
 • Якщо мені не вдалося пройти тест на поліграфі чи можу я повторно його пройти?
 • Що я повинен враховувати, приймаючи на роботу поліграфолога?
Хто може найняти приватного поліграфолога?

Будь-яка людина може замовити тест на поліграфі по будь-якої причини за умови, що тест не порушує будь-яких законів. Поліграфолог повинен бути підготовлений до проведення тесту, і він не повинен мати будь-яких фізичних або психічних порушень, які можуть вплинути на його здатність забезпечити достовірний результат.

Чи можу я замовити тест на поліграфі для себе?

Так. Багато клієнтів приходять до нас з метою довести свою невинність комусь.

Якщо я звинувачений у злочині, я повинен проходити поліграф?

Якщо Ви невинні, це може бути гарною ідеєю пройти тест і показати позитивний результат людям які Вас звинувачують. Велика кількість тестів проводиться з метою захисту від неправомірних звинувачень або заяв. Якщо тест проводиться через адвоката, то результати будуть опубліковані тільки, якщо вони є сприятливими для Вашої справи.

Якщо Вас попросили пройти поліграф правоохоронні органи, Ви не повинні робити це без консультації з адвокатом.

Якщо мені не вдалося пройти тест на поліграфі чи можу я повторно його пройти?

Так звичайно. Багато з наших клієнтів приходять до нас, тому що вони не були задоволені підсумками попереднього тесту на поліграфі. Не всі експерти однаково підготовлені і, чесно кажучи, деякі не дуже добре працюють. Якщо Ви відчуваєте, що отримали неякісний тест, ми будемо раді надати Вам незалежного експерта і дати можливість пройти тест по-новому.

Що я повинен враховувати, приймаючи на роботу поліграфолога?

Є багато факторів які потрібно враховувати. Ми б поділили це на такі основні пункти:

 1. освіту (де навчався, акредитована чи школа Американською асоціацією поліграфологів, як навчався (заочно, дистанційно), скільки тривало навчання, використовує чи стандарти згідно з міжнародними нормами);
 2. досвід роботи (працював сам або під керівництвом куратора, чи проходив курси підвищення кваліфікації, скільки працював, скільки тестів провів);
 3. наявність офіційного членства в міжнародних організаціях (сертифікати повинні бути визнані США або Західною Європою);
 4. технічне забезпечення (яким обладнанням користується, чи є всі необхідні додаткові пристосування);
  особисті якості (манера спілкування, простота викладу термінології).
ВІДГУКИ

НАШИХ КЛІЄНТІВ


Компанія «Релакс Україна» працює з Костянтином Гуровським вже майже рік. Ми проводимо дослідження на поліграфі для всіх менеджерів середнього рівня та вище. Роботою Костянтина ми задоволені – він не тільки перевіряє на поліграфі правдивість чи неправдивість висловлювань кандидата, але і проводить дуже докладне інтерв’ю, яке часто розкриває вельми цікаву інформацію. Завдяки роботі Костянтина були вчасно виявлені кандидати, які на попередніх місцях роботи брали відкати, потайки від роботодавця передавали замовлення дружнім фірмам, є підозрюваними у кримінальних справах економічної спрямованості, а також провідні спосіб життя, не сумісний з успішною кар’єрою. Рекомендуємо Костянтина для подібних досліджень і мають намір користуватися його послугами в подальшому.


Олександр Стельмах

Директор з міжнародного розвитку компанії АRТОХ

Ми проводимо регулярні перевірки порядку 4 років. Свій перший тест ми замовили в компанії «Polytest» у вересні 2015. недостачі. У першому ж тесті поліграфолог (Гуровський Костянтин) отримав визнання у винності людини чим допоміг повністю погасити недостачу. Після цього ми почали замовляти не тільки розслідування, але і вхідні і періодичні випробування в різних містах. Як підсумок: текучка персоналу зменшилася – так як тести проходять тільки серйозні і порядні люди. Ми забули що таке недостачі. У нас немає внутрішнього злодійства і шахрайства. Самі співробітники говорять, що приємно працювати в колективі де всі перевірені, а значить порядні. У компанії «Polytest» працюють дійсно професійні експерти. Рекомендуємо до співпраці.


Шестаковський Микола

Директор по роботі з перосналом компанії MODOZA

КЛІЄНТИ

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ


Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button