Перевірка на поліграфі,
/детекторі брехні/ в Чернівцях


НАДАВАНІ

ПОСЛУГИРОЗСЛІДУВАННЯ
КРАДІЖОК


Докладніше


КАДРОВІ ПЕРЕВІРКИ
(СКРІНІНГ)


Докладніше


РОЗСЛІДУВАННЯ
ПОДРУЖНЬОЇ ВІРНОСТІ


Докладніше


РОЗСЛІДУВАННЯ
НЕСТАЧІ


Докладніше


ЧОМУ

НАМ ДОВІРЯЮТЬ


Висока кваліфікація

До приватної практики наші фахівці навчалися і працювали штатними поліграфологами в найбільшому банку країни.


Досвідчені фахівці

Кожен поліграфолог практикує більше 7 років і провів більше 2000 тестів кожен.


Міжнародні методики

Всі тести проводяться опробованими і валідизованими методиками по стандартам АСТМ.


Американське обладнання

У роботі ми використовуємо поліграф американської компанії Lafayette.


Оперативність результату

Ми видаємо результат перевірки на руки клієнту відразу після закінчення тесту.


Безпека співпраці

Клієнт оплачує послуги, тільки якщо отримує результат перевірки.Поліграфолог чернівецького офісу

МАЗІЙ
ОЛЕКСАНДР


Не треба багато слів, щоб сказати правду.

м.Київ

Гуровський
Костянтин

експерт-поліграфолог

Докладніше


м.Харків

Салащенко
Олександр

експерт-поліграфолог

Докладніше


м.Дніпро

Анастасова
Каріна

експерт-поліграфолог

Докладніше

Детектор брехні в Чернівцях: як скористатися послугами поліграфологів

Інструментальна детекція брехні – один з найбільш ефективних інструментів для визначення правдивої інформації. Даний підхід сьогодні активно використовується в самих різних сферах життя і діяльності людини. Як працює поліграф? Дія приладу заснована на зміні фізіологічних параметрів при реакціях організму при озвучуванні правдивих і нещирих відповідей на задані фахівцем питання, що графічно відображається в результатах дослідження.

Де пройти перевірку на поліграфі в Чернівцях

Перевірки на детекторі брехні проводяться в Чернівцях в центрі Polytest. У штаті компанії професійні поліграфологи, які мають практичний досвід роботи в експертизах різного призначення.

Співробітники центру – спеціалісти вищої кваліфікації, що є діючими членами Британської та Європейської Асоціації поліграфологів (British and European Polygraph Association). Кожен наш поліграфолог отримав відповідну освіту в Україні або за кордоном, регулярно проходить підвищення рівня знань на спеціалізованих тренінгах і курсах. По завершенню навчання фахівців очікує здача іспиту, без якої отримати дозвіл на роботу в Polytest неможливо – тестування проводять справжні професіонали своєї справи.

Для того щоб пройти перевірку на поліграфі в Чернівцях зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті в онлайн режимі. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей дослідження.

Кому показана перевірка в Чернівцях на поліграфі

Замовляють послугу «пройти поліграф» в Чернівцях найчастіше роботодавці при підборі персоналу, а також клієнти центру, які прагнуть визначити істину при складних обставинах, наприклад, в результаті розкрадань матеріальних і нематеріальних цінностей, нестач, крадіжок, інших фінансових злочинів. Нерідко послугами поліграфологів користуються подружжя з метою отримання правдивої інформації в особистій сфері.

Сьогодні детекция брехні часто затребувана як невід’ємного етапу при прийомі на роботу співробітників правоохоронних і охоронних структур, а також фінансових установ. Завдяки оперативності та достовірності одержуваних за допомогою поліграфа відомостей роботодавець може бути впевнений у відповідності потенційного співробітника передбачуваної посади. При наявності обумовлених в трудовому договорі умов регулярного тестування діючих співробітників організацій такі перевірки проводяться на постійній основі.

Як проводиться експертиза?

 • для запису на тестування необхідно зв’язатися з представником компанії Polytest і дізнатися вартість проходження поліграфа в Чернівцях (ціна може різнитися залежно від заданих параметрів дослідження);
 • після ретельного аналізу вступної інформації фахівці центру підберуть оптимальну методику для проведення експертизи;
  після складання плану тестування будуть призначені дата і час детекції.

Результати, отримані в ході дослідження, обробляються фахівцями і надаються замовникові в зручній формі. При необхідності клієнт може запросити незалежну оцінку результатів представниками сторонніх фірм.

Отримана в ході дослідження в «Политест» інформація вже приймалася до уваги в ході судових розглядів. Ми знаємо на власному досвіді – дані поліграфа можуть стати вирішальною ланкою при розслідуванні складних справ, пов’язаних з крадіжками, зґвалтуваннями, шахрайством, педофілією, замовні вбивства.

Якщо вас цікавить відповідь на питання як пройти детектор брехні в Чернівцях або ціна послуги – зв’яжіться з нами.

ПОШИРЕНІ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ


 • Хто може найняти приватного поліграфолога?
 • Чи можу я замовити тест на поліграфі для себе?
 • Якщо я звинувачений у злочині, я повинен проходити поліграф?
 • Якщо мені не вдалося пройти тест на поліграфі чи можу я повторно його пройти?
 • Що я повинен враховувати, приймаючи на роботу поліграфолога?
Хто може найняти приватного поліграфолога?

Будь-яка людина може замовити тест на поліграфі по будь-якої причини за умови, що тест не порушує будь-яких законів. Поліграфолог повинен бути підготовлений до проведення тесту, і він не повинен мати будь-яких фізичних або психічних порушень, які можуть вплинути на його здатність забезпечити достовірний результат.

Чи можу я замовити тест на поліграфі для себе?

Так. Багато клієнтів приходять до нас з метою довести свою невинність комусь.

Якщо я звинувачений у злочині, я повинен проходити поліграф?

Якщо Ви невинні, це може бути гарною ідеєю пройти тест і показати позитивний результат людям які Вас звинувачують. Велика кількість тестів проводиться з метою захисту від неправомірних звинувачень або заяв. Якщо тест проводиться через адвоката, то результати будуть опубліковані тільки, якщо вони є сприятливими для Вашої справи.

Якщо Вас попросили пройти поліграф правоохоронні органи, Ви не повинні робити це без консультації з адвокатом.

Якщо мені не вдалося пройти тест на поліграфі чи можу я повторно його пройти?

Так звичайно. Багато з наших клієнтів приходять до нас, тому що вони не були задоволені підсумками попереднього тесту на поліграфі. Не всі експерти однаково підготовлені і, чесно кажучи, деякі не дуже добре працюють. Якщо Ви відчуваєте, що отримали неякісний тест, ми будемо раді надати Вам незалежного експерта і дати можливість пройти тест по-новому.

Що я повинен враховувати, приймаючи на роботу поліграфолога?

Є багато факторів які потрібно враховувати. Ми б поділили це на такі основні пункти:

 1. освіту (де навчався, акредитована чи школа Американською асоціацією поліграфологів, як навчався (заочно, дистанційно), скільки тривало навчання, використовує чи стандарти згідно з міжнародними нормами);
 2. досвід роботи (працював сам або під керівництвом куратора, чи проходив курси підвищення кваліфікації, скільки працював, скільки тестів провів);
 3. наявність офіційного членства в міжнародних організаціях (сертифікати повинні бути визнані США або Західною Європою);
 4. технічне забезпечення (яким обладнанням користується, чи є всі необхідні додаткові пристосування);
  особисті якості (манера спілкування, простота викладу термінології).
ВІДГУКИ

НАШИХ КЛІЄНТІВ


Компанія «Релакс Україна» працює з Костянтином Гуровським вже майже рік. Ми проводимо дослідження на поліграфі для всіх менеджерів середнього рівня та вище. Роботою Костянтина ми задоволені – він не тільки перевіряє на поліграфі правдивість чи неправдивість висловлювань кандидата, але і проводить дуже докладне інтерв’ю, яке часто розкриває вельми цікаву інформацію. Завдяки роботі Костянтина були вчасно виявлені кандидати, які на попередніх місцях роботи брали відкати, потайки від роботодавця передавали замовлення дружнім фірмам, є підозрюваними у кримінальних справах економічної спрямованості, а також провідні спосіб життя, не сумісний з успішною кар’єрою. Рекомендуємо Костянтина для подібних досліджень і мають намір користуватися його послугами в подальшому.


Олександр Стельмах

Директор з міжнародного розвитку компанії АRТОХ

Ми проводимо регулярні перевірки порядку 4 років. Свій перший тест ми замовили в компанії «Polytest» у вересні 2015. недостачі. У першому ж тесті поліграфолог (Гуровський Костянтин) отримав визнання у винності людини чим допоміг повністю погасити недостачу. Після цього ми почали замовляти не тільки розслідування, але і вхідні і періодичні випробування в різних містах. Як підсумок: текучка персоналу зменшилася – так як тести проходять тільки серйозні і порядні люди. Ми забули що таке недостачі. У нас немає внутрішнього злодійства і шахрайства. Самі співробітники говорять, що приємно працювати в колективі де всі перевірені, а значить порядні. У компанії «Polytest» працюють дійсно професійні експерти. Рекомендуємо до співпраці.


Шестаковський Микола

Директор по роботі з перосналом компанії MODOZA

КЛІЄНТИ

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ


Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button