70% керівного складу Міноборони пройшли перевірку на детекторі брехні

46e0fa41be015f56d603657ec5f89612fcc34e3e.jpg

Чисельність апарату Міноборони скорочена на 125 посад.

Міністерство оборони призначило 70% керівного складу після перевірки претендентів на поліграфі (детекторі брехні). Про це в інтерв’ю газеті “Голос України” сказав міністр оборони Степан Полторак.

“В обов’язковому порядку перед призначенням проходять перевірку на поліграфі (на сьогодні 70% посад керівного складу Міноборони і Генерального штабу укомплектовані з дотриманням цих вимог)”, – повідомив міністр.

У той же час Полторак зазначив, що чисельність апарату Міноборони скорочена на 125 посад, а чисельність апарату Генштабу – на 74.

При цьому, завдяки мобілізації та відновлення строкового призову, Міноборони має намір найближчим часом доукомплектувати 2 управління оперативних командувань, 11 бригад і 4 полки.

Як повідомляв Кореспондент.net, сам Полторак пройшов перевірку на детектор брехні ще в листопаді 2014 року.

polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button