Перевірка на поліграфі,
/детекторі брехні/ в Києві


НАДАВАНІ

ПОСЛУГИРОЗСЛІДУВАННЯ
КРАДІЖОК


Докладніше


КАДРОВІ ПЕРЕВІРКИ
(СКРІНІНГ)


Докладніше


РОЗСЛІДУВАННЯ
ПОДРУЖНЬОЇ ВІРНОСТІ


Докладніше


РОЗСЛІДУВАННЯ
НЕСТАЧІ


Докладніше


ЧОМУ

НАМ ДОВІРЯЮТЬ


Висока кваліфікація

До приватної практики наші фахівці навчалися і працювали штатними поліграфологами в найбільшому банку країни.


Досвідчені фахівці

Кожен поліграфолог практикує більше 7 років і провів більше 2000 тестів кожен.


Міжнародні методики

Всі тести проводяться опробованими та валідизованими методиками по стандартам АСТМ.


Американське обладнання

У роботі ми використовуємо поліграф американської компанії Lafayette.


Оперативність результату

Ми видаємо результат перевірки на руки клієнту відразу після закінчення тесту.


Безпека співпраці

Клієнт оплачує послуги, тільки якщо отримує результат перевірки.Поліграфолог київського офісу

ГУРОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН


Ми не вирішимо всі Ваші проблеми, ми допоможемо наблизити Вас до істини.
м.Харків

Салащенко
Олександр

експерт-поліграфолог

Докладніше


м.Дніпро

Анастасова
Каріна

експерт-поліграфолог

Докладніше


м.Чернівці

Мазій
Олександр

експерт-поліграфолог

Докладніше

Детектор брехні: тестування на поліграфі в Києві

Використання такого пристрою, як поліграф, для визначення правдивості відомостей, отриманих від людини, широко поширене в багатьох країнах світу. Робота приладу заснована на фіксації зміни параметрів фізіологічного стану випробуваного при відповідях на поставлені фахівцем питання. В яких випадках проводиться експертиза?

Коли використовується детектор брехні в Києві?

Компанія Polytest надає послуги визначення правдивості показань в ряді випадків, серед яких:

 • перевірки, безпосередньо або опосередковано пов’язані з виявленням недостач, крадіжки матеріальних і нематеріальних цінностей – саме в таких ситуаціях використання поліграфа показує себе найбільш ефективно;
 • кадрові перевірки при прийомі на роботу або в ході позначених договором з роботодавцем регулярних тестувань персоналу;
 • перевірки в нестандартних життєвих ситуаціях, що вимагають підтвердження щирості випробуваного;
 • перевірка відповідей на поліграфі в Києві для підтвердження або спростування подружньої невірності, зради, а також для отримання чесних відомостей зі сфери особистого життя випробуваного;

Сьогодні пройти поліграф в Києві найчастіше необхідно при прийомі на роботу в силові і банківські структури. Як показує досвід тестувань і практика роботодавців, такий підхід до відбору співробітників дозволяє значно знизити ризики появи позаштатних ситуацій і скоротити кількість невідповідних посади співробітників.

Хто проводить тестування на поліграфі в Києві

Скільки коштує пройти детектор брехні в компанії Politest в Києві – ціна перевірки може різнитися залежно від заданих параметрів роботи. Дізнайтеся вартість послуги, зв’язавшись з менеджером компанії по телефону або онлайн.

У нашому центрі тестування проводять фахівці, які здобули відповідну освіту в Україні та за кордоном. По завершенню навчання кожного поліграфолога очікує здача іспиту, результати якого підтверджують знання фахівця і є обов’язковою умовою для отримання дозволу на роботу. Співробітники Polytest регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують тренінги та першими дізнаються про нові віяння в сфері інструментальної детекції брехні.

Поліграфологи Polytest – одні з небагатьох фахівців в Україні, що є діючими членами Британської та Європейської Асоціації поліграфологів (British and European Polygraph Association).

Перевірка щирості на поліграфі: як скористатися послугою

Як замовити перевірку на поліграфі в Києві і дізнатися ціну послуги? Є кілька варіантів:

 1. Зателефонуйте нам – все контакти є на сайті у відповідній вкладці. Для того щоб замовити перевірку на поліграфі обговоріть зі співробітником деталі запиту. Після обговорення завдання і оголошення вартості роботи буде проведено ретельний аналіз проблеми, вибір відповідної методики, слідом – призначена зустріч для проведення тестування.
 2. Ми можемо самі передзвонити вам – для цього залиште свій контактний номер телефону в спеціальній формі на сайті.

Часто тестування на детекторі брехні залишається єдиною можливістю отримати достовірну інформацію про події. У таких ситуаціях поліграф допомагає вирішити, здавалося б – нерозв’язні, завдання і відновити істину.

Результати тестування компанією Polytest вже приймалися до відома в ході судових розглядів. наш досвід показує – проходження поліграфа може внести ясність у багато справ, в тому числі про зґвалтування, вбивство на замовлення, педофілії, крадіжці, шахрайстві в особливо великих розмірах.

При необхідності замовник може запросити незалежну оцінку результатів поліграфологами з інших компаній.

ПОШИРЕНІ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ


 • Хто може найняти приватного поліграфолога?
 • Чи можу я замовити тест на поліграфі для себе?
 • Якщо я звинувачений у злочині, я повинен проходити поліграф?
 • Якщо мені не вдалося пройти тест на поліграфі чи можу я повторно його пройти?
 • Що я повинен враховувати, приймаючи на роботу поліграфолога?
Хто може найняти приватного поліграфолога?

Будь-яка людина може замовити тест на поліграфі по будь-якої причини за умови, що тест не порушує будь-яких законів. Поліграфолог повинен бути підготовлений до проведення тесту, і він не повинен мати будь-яких фізичних або психічних порушень, які можуть вплинути на його здатність забезпечити достовірний результат.

Чи можу я замовити тест на поліграфі для себе?

Так. Багато клієнтів приходять до нас з метою довести свою невинність комусь.

Якщо я звинувачений у злочині, я повинен проходити поліграф?

Якщо Ви невинні, це може бути гарною ідеєю пройти тест і показати позитивний результат людям які Вас звинувачують. Велика кількість тестів проводиться з метою захисту від неправомірних звинувачень або заяв. Якщо тест проводиться через адвоката, то результати будуть опубліковані тільки, якщо вони є сприятливими для Вашої справи.

Якщо Вас попросили пройти поліграф правоохоронні органи, Ви не повинні робити це без консультації з адвокатом.

Якщо мені не вдалося пройти тест на поліграфі чи можу я повторно його пройти?

Так звичайно. Багато з наших клієнтів приходять до нас, тому що вони не були задоволені підсумками попереднього тесту на поліграфі. Не всі експерти однаково підготовлені і, чесно кажучи, деякі не дуже добре працюють. Якщо Ви відчуваєте, що отримали неякісний тест, ми будемо раді надати Вам незалежного експерта і дати можливість пройти тест по-новому.

Що я повинен враховувати, приймаючи на роботу поліграфолога?

Є багато факторів які потрібно враховувати. Ми б поділили це на такі основні пункти:

 1. освіту (де навчався, акредитована чи школа Американською асоціацією поліграфологів, як навчався (заочно, дистанційно), скільки тривало навчання, використовує чи стандарти згідно з міжнародними нормами);
 2. досвід роботи (працював сам або під керівництвом куратора, чи проходив курси підвищення кваліфікації, скільки працював, скільки тестів провів);
 3. наявність офіційного членства в міжнародних організаціях (сертифікати повинні бути визнані США або Західною Європою);
 4. технічне забезпечення (яким обладнанням користується, чи є всі необхідні додаткові пристосування);
  особисті якості (манера спілкування, простота викладу термінології).
ВІДГУКИ

НАШИХ КЛІЄНТІВ


Компанія «Релакс Україна» працює з Костянтином Гуровським вже майже рік. Ми проводимо дослідження на поліграфі для всіх менеджерів середнього рівня та вище. Роботою Костянтина ми задоволені – він не тільки перевіряє на поліграфі правдивість чи неправдивість висловлювань кандидата, але і проводить дуже докладне інтерв’ю, яке часто розкриває вельми цікаву інформацію. Завдяки роботі Костянтина були вчасно виявлені кандидати, які на попередніх місцях роботи брали відкати, потайки від роботодавця передавали замовлення дружнім фірмам, є підозрюваними у кримінальних справах економічної спрямованості, а також провідні спосіб життя, не сумісний з успішною кар’єрою. Рекомендуємо Костянтина для подібних досліджень і мають намір користуватися його послугами в подальшому.


Олександр Стельмах

Директор з міжнародного розвитку компанії АRТОХ

Ми проводимо регулярні перевірки порядку 4 років. Свій перший тест ми замовили в компанії «Polytest» у вересні 2015. недостачі. У першому ж тесті поліграфолог (Гуровський Костянтин) отримав визнання у винності людини чим допоміг повністю погасити недостачу. Після цього ми почали замовляти не тільки розслідування, але і вхідні і періодичні випробування в різних містах. Як підсумок: текучка персоналу зменшилася – так як тести проходять тільки серйозні і порядні люди. Ми забули що таке недостачі. У нас немає внутрішнього злодійства і шахрайства. Самі співробітники говорять, що приємно працювати в колективі де всі перевірені, а значить порядні. У компанії «Polytest» працюють дійсно професійні експерти. Рекомендуємо до співпраці.


Шестаковський Микола

Директор по роботі з перосналом компанії MODOZA

КЛІЄНТИ

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ


Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
polytest-logos-white

У нас вузький список послуг. Ні продажу обладнання або навчання нових фахівців. Ми не знімаємось на ТБ, не створюємо професійні організацій. У нас немає академічних ступенів. Ми не заявляємо, що ми кращі фахівці в Україні. Але ми з упевненістю можемо сказати, що у нас достатньо знань і досвіду, щоб вирішити практично будь-яку проблему замовника.

Copyright 2015-2020. Все права защищены.


Разработка и продвижение сайтов SEO2
Call Now Button