Спеціальні перевірки

Вартість тесту — 2500 гривень за перевірку однієї людини.

Тривалість тесту від 2 до 4 годин.

Місце проведення тесту: на вибір замовника (територія замовника або офіс компанії «Політест».

Важливо: для проведення тесту необхідна попередня підготовка поліграфолога.

В цілому, перевірку можна описати такими кроками:

На початковому етапі ми використовуємо методику опитування підозрюваних і свідків  «PEACE framework». Виконання даного протоколу дає можливість підготувати людину безпосередньо до перевірки на поліграфі, отримати перші признаки обману по вербальним і невербальним каналам. У ході цього опитування людині дається можливість викласти свою версію перевіряємої події, розповісти, якою інформацією вона володіє і зробити будь-які інші заяви. Вся інформація, отримана в ході розмови, фіксується в заключенні по тесту і доступна замовнику.

Для перевірки запитань ми використовуємо дві методики: PL ZCT і DL ZCT. Використання двох різних методів для перевірки однієї і тієї ж теми значно підвищує достовірність отриманих результатів і зменшує шанси тестуємого для протидії. При можливості, ми перевіряємо тему замовника і третім способом по методу Ліккена. Даний метод ефективно приміняти, коли про деталі перевіряємої події знає обмежение коло осіб. У заключенні, яке отримує замовник, буде вказано, які запитання в тесті отримала людина, як відповіла на ці запитання і результат оцінки правдивості цих відповідей «правдивий» чи «неправдивий».

З людьми, котрі пройшли перевірку погано, ми проводимо спеціальне післятестове інтерв’ю з використанням 7 кроків по методу Дж. Ріда. Дане інтерв’ю необхідне для отримання признань від людини, яка приймала участь у перевіряємій події.

З людьми, які відмовляються давати зізнавальні свідчення, наші співробітники проводять додаткові тести, котрі дають замовнику орієнтовну інформацію про перевіряєму подію, що надалі допомагає встановити винних осіб.

Після завершення тестування, всі матеріали тесту проходять перевірку у двох спеціалістів. Робота в парах підвищує надійність отриманих результатів і покращує якість перевірки. Для мінімізації людського фактору при прийнятті рішень по результатам тестів, ми оцінюємо графіки з допомогою комп’ютерних алгоритмів обрахунку (POLYSCORE, ASIT COMPUTER SCORING PROGRAM, IDENTIFI).