Кадрові перевірки

Вартість перевірки — 1500 гривень за перевірку однієї людини.

Тривалість перевірки від 2 до 4 годин.

Місце проведення тесту: на вибір замовника (територія замовника або офіс компанії «Політест».

Важливо: для якісного проведення тесту поліграфологу потрібен детальний опис посадової інструкції тестуємого.

Як правило, перевірка проходить наступним чином:

До тесту замовник детально описує посадові обов’язки співробітника, направленого на перевірку. Якщо є, висилає поліграфологу посадову інструкцію.        Складається перечень із 10 — 15 тем, котрі необхідно обговорити із співробітником в ході бесіди. Ці теми будуть опрацьовані поліграфологом без підключення датчиків. Після цього визначаються головні моменти, які цікавлять замовниика. Як правило, замовник обирає 4-6 тем для перевірки. Перевіряти більше 6 тем на одній перевірці ми не рекомендуємо, оскільки це понижує достовірність результатів. По кожній темі складається одне питання, яке буде перевірене з допомогою теста на поліграфі.

В ході перевірки проводиться структуроване інтерв’ю з працівником, де обговорюються всі теми, котрі визначив замовник. Вся інформація, яку надає тестуємий на цьому етапі, фіксується і буде доступна клієнту в заключенні по результатам тестування.

Після структурованого інтерв’ю, починається етап перевірки на поліграфі. В ході перевірки, тестуємому задаються 6 головних запитань, які були визначені раніше. Ми перевіряємо кожне питання окремо. Ця практика відповідає сучасним світовим стандартам і дозволяє нам отримати максимально достовірний результат. В заключенні по результатам перевірки дослівно вказується запитання, яке було задане в тесті, відповідь екзаменованого на це питання і аналіз відвертості відповіді «правдива» чи «неправдива».

Після інструментального етапа перевірки, ми починаємо етап опрацювання проблемних тем. Порядка 25-30% досліджуваних не проявляють достатньої відвертості і намагаються обманювати. Для роботи з такими людьми наші співробітники проводять післятестову бесіду, в якій з допомогою спеціальних прийомів отримують пояснення по проблемним темам. У випадку, якщо співробітник відмовляється давати пояснення, спеціаліст проводить додаткові тести, результати яких дають замовнику розгорнуту інформацію по проблемній темі.

Всі тести перевіряються двома експертами поліграфологами на предмет відповідності міжнародним стандартам і правильності зроблених висновків.